Çözüldü Counter-Strike 1.6 minimal ekranda oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

melik1414

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bilgili ve tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Ekran kartım Nvidia Geforce 9800 GT. Profesyonel oyuncuların videolarını izlediğim de ekranlarının yan kısımlarından ortaya doğru ekranlarını küçültüyorlar.Yani ekranın sağ ve sol kısmı siyah bir görünüm alıyor daha küçük ve minimal bir ekranda oynuyorlar. Ben kendi ekranımdan bu işlemi yapamıyorum. Daha doğrusu bunu ekran üzerinden mi yoksa 3D ayarlarından mı yapılacağı hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    551 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Çözüm
Çözünürlüğe ve monitörün genişliğine göre siyah bar geniş olur. Rica ederim ne demek. Çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
NVIDIA Denetim Masası'ndan ölçeklendirmeyi tam ekran yapınca oluyor.

Ben de en boy oranlı olarak seçili fakat tam ekran olarak seçtiğim de de yine tam ekran oynuyorum. Ayrıca resim olarak eklediğim benim yapmak istediğim olay. Yani beni oyunu tam ekran olarak oynuyorum görseldeki gibi yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı