Counter-Strike 1.6

Farklı mouse'larla denedim. Windows 7 ve 8.1'de denedim. Hatta Recep Baltaş'ın tavsiyesiyle oyunun orijinalini aldım. Yine düzelme olmadı. Daha önce HD 5970 vardı, GTX 770'e terfi edince böyle oldu. İlla ekran kartından demiyorum ama vaziyet onu gösteriyor. Complete Edition satın aldığım için CS:GO'yu da yüklemiştim ama beğenmedim. 1.5'in keyfini hiç biri vermiyor.

Mecburiyetten Cs 1.6 oynuyorum. (Gt220m malum) Sizlerle beraber oynamak çok istiyorum özellikle moderatörlerle :)

Technopat Pro Server'ın en yakın zamanda açılmasını ümit ediyorum :cool:

Yani hocam CS:GO'ya bende ısınamadım. Ama sanırım yeni ekran kartlarında sorun çıkarıyor 1.6. Eski bir ekran kartı almanız iyi olacaktır :D

Farklı mouse'larla denedim. Windows 7 ve 8.1'de denedim. Hatta Recep Baltaş'ın tavsiyesiyle oyunun orijinalini aldım. Yine düzelme olmadı. Daha önce HD 5970 vardı, GTX 770'e terfi edince böyle oldu. İlla ekran kartından demiyorum ama vaziyet onu gösteriyor. Complete Edition satın aldığım için CS:GO'yu da yüklemiştim ama beğenmedim. 1.5'in keyfini hiç biri vermiyor.

Belki görmüşsünüzdür bilmiyorum ama şöyle bir şey buldum ve arkadaşın sorunu çözülmüş :

Mouse tekpikesi vsync den dolayı olabilir. Catalyst control center dan 3'lü arabelleğe almayı işaretle bide öyle dene.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyunun orjinalini ne farkediyor. Yani steam'den alınca :) Herhangi bir farkı var mı orinal ile korsan arasında ?

Belki görmüşsünüzdür bilmiyorum ama şöyle bir şey buldum ve arkadaşın sorunu çözülmüş :

Mouse tekpikesi vsync den dolayı olabilir. Catalyst control center dan 3'lü arabelleğe almayı işaretle bide öyle dene.

Nvidia kullandığım için CCC yok. VSYNC ayarını deneyip denemediğimi hatırlamıyorum ama tekrar denerim eve gittiğimde. CS oynamayalı aylar oldu. :)

Oyunun orjinalini ne farkediyor. Yani steam'den alınca :) Herhangi bir farkı var mı orinal ile korsan arasında ?

Her şeyden önce "acaba korsan olduğu için mi sorun yaratıyor, crack mi sorunlu" gibi dertlerin olmuyor. Bir de bir dünya emeğe karşı vicdanını rahatlatıyor orijinal oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı