Counter-Strike 2 deneyimi

Hile madem bu kadar çok neden bize rastlamıyor? Ücretsiz seçkin olma olayı kalktığından beri seçkin maçlarda hile gözle görülür oranda azaldı.
kendileri sanırsam boostlatarak çıktı le ya da lem'e o yüzden her one tap atana hile diye ağlamaktan oyunda hile dolu olduğunu sanıyor çok takma kafaya

Kendileri sanırsam boostlatarak çıktı le ya da Lem'e o yüzden her One tap atana hile diye ağlamaktan oyunda hile dolu olduğunu sanıyor çok takma kafaya.

Legit tayfanın legit oynadığını bile anlamayan coluk çocuk yorumu Standart fanboy he kardeşim he haklısın

R6 kadar yok olmuş bir online oyun daha görmemiştim. 140 tl ye oynarım diye sezon bileti aldım 1 sezon kasamadım bile. Aşırı sıkıcı.

Vuruş hissi görmemişsiniz daha.

Vuruş hissi daha iyi olan bir oyun söyler misiniz?

128 tickrate değil, Meta Tickrate getirdiler ve bunun daha üst seviyesi yok.

Oyun çok güzel olmuş zaten CS ve Valve kalitesini tartışmamıza gerek yok. Fakat anlamadığım tek konu yıllardır neden oyunların sürekli karşılaştırıldığı. Yok Valorant bebe oyunu oynanmaz, CS2 geliyor Valorant bitti falan aşırı saçma değil mi? Yani havuzun geniş olması iyi bir şey değil mi arkadaşlar? Neden her şeyin tekelleşmesinden yanasınız? Ben Valorant oynamıyorum ve oynayan kişiye saygı duyuyorum kendi zevki. Yılların CS:GO oyuncusuyum ama kitlesi olan sevilmiş bir oyuna haksızlık yapılmamalı. Bırakın da kim neyden zevk alıyorsa onu oynasın.

Her iki kitlenin büyük toxic kitlesi var. Aslında tekel olmaması ne kadar güzel bir şey de işte anlayabilene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…