Counter-Strike: 2 fare ivmesi geri gelecek mi?

Buğra Öksüz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVDIA GeForce GT330M-Intel(R), Core(TM) i3 CPU M330 @2.13GHz, 4GB DDR3, 300GB HDD
CS:GO büyük güncelleme ile CS: 2'e geçtiğinden beridir güncelleme öncesi olan birçok özellik güncelleme sonrası kalktı, en çok tepki alan değişiklikten birisi de fare ivmesiydi. Yeni güncelleme de fare ivmesi gelecek mi yoksa artık gerçekten Valve fare ayarlarımızı değiştirmemizi falan mı istiyor bilmiyorum. Bilgisi olan var mı fare ivmesi ne zaman geri gelecek bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Resmi kaynaklarda bir şey bulamadım belki bir sızıntı falan vardır da görmemişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelseydi çoktan geri getirirlerdi, bir sürü güncelleme geliyor. Fare ivmesi, raw input gibi seçeneklerin eklenmesi oyuna 1 megabaytlık bir güncelleme bile değildir sadece 2 satır kod ekleyecekler, bu güne kadar gelmemesi çok garip ve saçma.

Gelseydi çoktan geri getirirlerdi, bir sürü güncelleme geliyor. Fare ivmesi, RAW input gibi seçeneklerin eklenmesi oyuna 1 megabaytlık bir güncelleme bile değildir sadece 2 satır kod ekleyecekler, bu güne kadar gelmemesi çok garip ve saçma.

Evet sorma sebebim de oydu zaten. Ya dengesizlik yapıyordu desek öyle bir şey yok daha çok ani dönüşler için işe yarıyordu çok da kullanışlıydı. Yani bildiğim kadarıyla oyun için de bir üstünlük kurmaya yaramıyor RAW input. Aynı şekilde interpratio da şu an oyunda yok subtick olayı yüzünden onu da kaldırdılar ama bana serverlar hala 64 tick gibi geliyor oynarken.

Geri
Yukarı