Counter-Strike 2 güncelleme olarak mı, yeni oyun olarak mı piyasaya sürülecek?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Counter-Strike 2'nin Türkçe dublajlı fragmanı çıktı izlemek isteyenler buyurun.

Muhtemelen evet, fakat Prime'sız oyun oynanmayacak vaziyette ancak topluluk sunucularında oynayabilirsin, rekabetçide her oyunda hile gelir kanser eder adamı. Noprime'da aşırı hile var hile yuvası resmen.

Alakası yok bir tek bana mı denk gelmiyor şu hileler? Prime'ım yok, yeni kurduğum hesabımla Full Ruslarla oynuyorum, yüzden fazla oyun bitirdim daha 1 kez hileye denk gelmedim, bir keresinde bunny yapan bir adama denk gelmiştim o kadar.

Hesabım çalındığı için VAC yemiştim yeni oyun olarak çıksaydı be keşke.

Yeni oyun olarak çıksa bile VAC yasağınız devam ederdi diye düşünüyorum, Valve yapımı çoğu oyunda VAC ban etkin çalışıyor diye biliyorum, CS2'ye imtiyaz tanımazlardı.

Alakası yok bir tek bana mı denk gelmiyor şu hileler? Prime'ım yok, yeni kurduğum hesabımla Full Ruslarla oynuyorum, yüzden fazla oyun bitirdim daha 1 kez hileye denk gelmedim, bir keresinde bunny yapan bir adama denk gelmiştim o kadar.

Hile gelse nasıl fark edeceksin ki? Kaybettiğin maçlarda adamın hile olmadığını nereden biliyorsun? Belki adam wallhack kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı