Counter-Strike 2 Güven Faktörünü Sıfırlar mı?

Flenzy58

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 5-6 yıldır CS:GO oyuncusuyum ve elimde bir hesabım var rozetli fakat faktörü kırmızı ve yükseltmek için biraz uğraşmalıyım. Fakat bu aralar sadece zevkine girdiğim için emin olun uğramıyorum. Sizce Counter-Strike 2 güncellemesi geldiğinde güven faktörleri sıfırlanır mı? Yani faktörler yükselir mi?

Merhaba. Yaklaşık 5-6 yıldır CS:GO oyuncusuyum ve elimde bir hesabım var rozetli fakat faktörü kırmızı ve yükseltmek için biraz uğraşmalıyım. Fakat bu aralar sadece zevkine girdiğim için emin olun uğramıyorum. Sizce Counter-Strike 2 güncellemesi geldiğinde güven faktörleri sıfırlanır mı? Yani faktörler yükselir mi?
Hocam sadece oyuna güncelleme geleceği için hesaplarla alakalı şeyleri sıfırlamazlar.

Neden kırmızı faktöre düştü?

Çok fazla takım arkadaşı öldürme, oylamayla oyundan atılma ve çok fazla rekabetçi banı yemek güven faktörünü düşürüyor.
Sonunda mantıklı biri çıktı. Arkadaş ne zaman bu forum sitesinde güven faktörüyle alakalı bir şey çıkıyor millet hemen hile damgası vuruyor ya.

Adam hile olsa bile direkt ban yer güven faktörü falan düşmez öyle.
Aynen öyle ya zaten üşenmesen düzgün oynarım insanlardan övgü isterim zaten steam hesabım 100Level güzel bir profile çevirip yorum vs. kassam report hiç yemesem zaten yükselir benim ana sorum hani olurda güncelleme gelince belki hiç uğraşmama gerek kalmaz diye düşündüm ama dediğin şey doğru ve mantıklı hesapları etkilemeyebilir.

Güven faktörü takman gereken bir şey değil. Sıfırlanması vs öyle bir şey yok. Çok güzel oynadım acaba raporlarlar mı, güven faktörüm düşmesin vs gereksiz endişeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı