Counter Strike-2 Hakkında

• Konuyu başlatan ErenY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 887
CS'cilere laf ediyorsunuz, ama valorantçı arkadaşlarda aynı fark yok yani oyunlarına laf edilmesini yediremiyorlar

Bir daha oku. Ben orada CS oynayanlara laf etmedim. CS2'nin "FAZLA ABARTILDIĞINI" söyledim. Ayrıca valorantçı falan da değilim bende çıktığında CS2'ye geçeceğim. Sadece fazla abartılıyor.

Bir daha oku. Ben orada CS oynayanlara laf etmedim. CS2'nin "FAZLA ABARTILDIĞINI" söyledim. Ayrıca valorantçı falan da değilim bende çıktığında CS2'ye geçeceğim. Sadece fazla abartılıyor.
Abartı değil. Valorantı ezer CS2. Tick Rate sorunu bitiyor. Ayrıca smokelar gerçekçi oluyor. Ve beni en çok mutlu eden haritalar parlatılıyor. Adam göremezdim ben.

arkadaşlar harbiden abarttınız he. 10 yıl sonra nihayet yapması gereken işleri yapıyor adamlar. o da saysan yenilik olarak elde tutulur yenilik sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Siz başladınız yok onu ezer yok bunu gömer. Adam kendine özel parlaklık ve kontrast ayarı yapamamış ve oyun yaptığı için bunu güncellemede en çok beğendiği özellik olarak yazıyor, ÇILDIRACAM (csgo da +1500 saatim var, valorantı hiç oynamadım)

Geri
Yukarı