Counter-Strike 2 "wall hack" hatası

Recep_Bey

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar konsolu kurcalarken şöyle bir bug buldum. Nasıl yapıldığını söylemiyorum CS2 geliştirici ekibine bildirdim maalesef oyunda birçok bug ve hile var. Az önce mevlanaya denk geldim.
Ekran görüntüsü 2023-03-29 161325.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar konsolu kurcalarken şöyle bir bug buldum. Nasıl yapıldığını söylemiyorum CS2 geliştirici ekibine bildirdim maalesef oyunda birçok bug ve hile var. Az önce mevlanaya denk geldim.
Eki Görüntüle 1719156

CS'ciyim ama bu kadar fazla hileci olmasının arkasında bence CS de var hile satıyor. Önceden de böyle bir şey düşünüyordum, bunu görünce tekrar aklıma geldi yoksa koskoca Valve hilelere bir çözümmü bulamayacak bitiremezler biliyorum ama çok azaltabilirler isteseler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1719156

CS 1.6'daki duvaların içinden mermi geçme olayı da bu oyunda mevcut. Oyunu şimdi duyurmalarının, yazın çıkaracak olmalarının sebebi bu, bugları oyuncular üzerinden görmek ve düzeltmek. Oyun tam olarak çıktığında kusursuza yakın olacaktır.

CS 2 süper olmuş diyenler burada mı? Süper olmuş aynen.

Oyun daha betada olduğu için bu tür oyunu denemek ve hataları anlamak için olan kodlar olabilir. Sadece betadayken bunlara kısıtlama gelseymiş olurmuş fakat olsun betada her şey olabilir.

CS 1.6'daki duvaların içinden mermi geçme olayı da bu oyunda mevcut. Oyunu şimdi duyurmalarının, yazın çıkaracak olmalarının sebebi bu, bugları oyuncular üzerinden görmek ve düzeltmek. Oyun tam olarak çıktığında kusursuza yakın olacaktır.
Çok doğru. Valve hiç bir zaman buglarla dolu bir oyun çıkarmadı çıkarmazda bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı