Counter-Strike 2'de dereceli maçta kişiler neye göre gelir?

Akşam uzun zaman sonra girdim 5:0 yenerken bursalı iyi kalpli rakibimiz şimdi sizi öptüm deyip hile açtı 1 raund ile kayıp ettik , normalde çift keleşte filan kasmadan oynuyorum şimdi silver 4 üm tek çıkamıyorum yukarı , zaten çokta maç yapmıyorum ama csgo ya göre hile fazla.

Akşam uzun zaman sonra girdim 5:0 yenerken bursalı iyi kalpli rakibimiz şimdi sizi öptüm deyip hile açtı 1 raund ile kayıp ettik, normalde çift keleşte filan kasmadan oynuyorum şimdi Silver 4'üm tek çıkamıyorum yukarı, zaten çok da maç yapmıyorum ama CS:GO'ya göre hile fazla.

Güven faktörünüz ne durumda?

Akşam uzun zaman sonra girdim 5:0 yenerken bursalı iyi kalpli rakibimiz şimdi sizi öptüm deyip hile açtı 1 raund ile kayıp ettik, normalde çift keleşte filan kasmadan oynuyorum şimdi Silver 4'üm tek çıkamıyorum yukarı, zaten çok da maç yapmıyorum ama CS:GO'ya göre hile fazla.

FACEIT geçin hocam en iyisi bende de öyle her maç hile hile bıktım artık.

Güven faktörünüz ne durumda?

Hocam güven faktörü ile alakası olduğunu sanmıyorum benim yeşil ama 12_8 yenerken adam sinirlenip hile açıp 12-13 yapıyor.

FACEIT geçin hocam en iyisi bende de öyle her maç hile hile bıktım artık.

Hocam güven faktörü ile alakası olduğunu sanmıyorum benim yeşil ama 12_8 yenerken adam sinirlenip hile açıp 12-13 yapıyor.

Evet güven faktörün yüksek olsa da adam hile açabiliyor sadece hile gelme ihtimali düşüyor o konu da yapabilecek hiçbir şey yok çünkü VAC koruması inanılmaz başarısız Overwatch'ı tekrar ekledik dediler şahsen ben 20k eloyum bana bile Overwatch izleyip hileci tespit etme şansı tanımadılar son çare artık kernel seviye bir anti cheat sistemi gelse de rahatlasak.

Normal maçtan kastın nedir? Mm ise gene aynı rank ve güven faktörüne göre adam geliyor.

Aynen o

Normal maçtan kastın nedir? Mm ise gene aynı rank ve güven faktörüne göre adam geliyor.

Peki bu mmr nedir sen biliyor musun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı