Oyun Counter-Strike 2'de i3-3220 sistem 10-18 FPS veriyor

Yer
Azerbaycan, Bakı, Abşeron, Mehdiabad
Selam alekum herkese hayırlı ramazanlar.

"Valve" Source 2 Steam'de Counter-Strike: Global Offensive kaldırmasa iyi olur. En azından eski işletim sistemlerde oynanır kalsa. Counter-Strike 2 i3-3220 işlemci test ettim kaldıramadı 🤨 FPS 10-18
Videosuna isterseniz bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

sc2 ana ekran.jpg

sc2 ye hos geldiniz.jpg

cs2 ekran ayarlari.jpg

sc2 ayarlar.jpg

sc2 yuklenyor2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzücü bir durum olmuş ama daha çok erken. Optimizasyonu zamanla düzelteceklerdir. Sormamda sakınca yoksa kaç saatiniz var oyunda Beta'ya davet aldınız?
evet doğru söylyorsu Optimizasyonu zamanla düzelteceklerdir belkide. güzel Kardeşim Steam Betası değil. Steam dışı Beta versionu. bir rus veb sitesinden indirmiştim.

Oyun daha betada, Valve’ın da optimizasyonları nasıl yaptığını az çok biliyoruz. Şahsen tam çıkışta düzeleceğini düşünüyorum.

evet doğru söylyorsu Optimizasyonu zamanla düzelteceklerdir belkide. güzel Kardeşim Steam Betası değil. Steam dışı Beta versionu. bir rus veb sitesinden indirmiştim.
Saxta olan oyunların hamısında zaten bele sorunların baş göstermesi çox normaldir. Ama yine de denemen güzel olmuş.

Geri
Yukarı