Counter-Strike global offensive kasma- donma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

bariszorlu20

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu son güncellemelerden sora CS:GO'ya bir haller oldu, sadece ben de mi var anlayamadım. Bundan yaklaşık 6 ay öncesinde format attırmıştım, oyunu yükledim sıkıntı yok 200-250 arası FPS alıyordum, bir hafta sora FPS'im yerlerde sürünmeye başladı, ne yaptıysam olmadı 100 FPS'den yukarısını alamadım, 60 FPS'e sabitleyip oynuyorum hiç akıcı olmuyor ve droplar çok oluyor. Bana el birliğiyle bir destek olsak çok sevinirim. ☺
Sistemi 2014 de toplamıştım.
Şimdiden, teşekkürler.

Sistem özellikleri:
ekran kartı: Sapphire R9 270X Dual-X OC GDDR5 2 GB 256Bit.
işlemci: AMD FX X6 6300 soket AM3+ 3.5GHz.
anakart: Gigabyte 970A-UD3p AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz o. C.
RAM: Lowprofile DDR3 1600MHz CL9 Dual kit.

Degerler artti mi kapattiktan sonra?
Yok hoam artmadı :(

Merhaba, yakın tarihte denemiş olup kendi adıma işe yarayan yöntemi söyleyeyim. CS:GO nun dosya konumuna girip cfg klasörünü sil. Sonra Steam'den oyun dosyalarını doğrula. Sonra altta verdiğim linkteki dosyaları indirip cfg dosyasına at. Oyuna girip "exec emre.cfg" yaz. Ben 180-230 civarı FPS alıyordum ama çok fazla drop oluyordu. Bunu yaptıktan sonra oyunum hem daha temiz oldu. Hem FPS bazı yerlerde 300 fps civarına çıktı. Hemde sanırım cfg dosyasındaki ayarlar sayesinde düşmanları vs. daha net görebiliyorum.

Denedim cfg yi fakat pek bir performans alamadım, ilgin için teşekkürler

Oyunu kaldır hiçbir işe yaramaz oyunu silmek için, dosyalardan da silmen gerekir Steam/Counter-Strike/Özellikler/Yerel dosyalar/ gördüğün her şeyi sil 2021'den selamlar :D

Geri
Yukarı