Counter Strike Global Offensive Vac Hatası

Şuanda dosyalar doğrulanıyor. Bende orjinal KasperSky İnternet Security vardı. 2 hafta önce süresi bitti. Fakat hata 1 aydır var. Olmazsa sizin dediğiniz gibi Norton 360'ı indirip bi tarattıracağım. Bu arada cevapladığınız için çok teşekkür ederim. :)

Dosyalar doğrulanamadı. Yeniden indirilecek tarzı bir hata çıktı. Tamam dedim baştan başlattım. Şimdi "Tüm dosyalar başarıyla doğrulandı." Yazdı oyuna girip birazcık oynuyayım. Eğer atarsa Norton 360'ı indireceğim.

Doğrulanmamış dosyaları Steam baştan indirip düzeltiyor. O hata sandığınız kısım orası. Valve'in resmi sunucularında oynamaya çalışın.

Ben bilmem kardeşim. İlk mesajında CS GO'da hile kullanmadım. CS 1.6 için neyse diyorsun. Ona göre konuştum. Ona göre tahmin yürüttüm. Olabilir. Tartışmaya gerek yok. Hilecileri ve korsan kullananları aramızda barındırmıyoruz. O kadar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı