Counter Strike Go Spray Yapma(Aim Alma)

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bildiğiniz üzere counter oyununda silahlarla sürekli ateş ettiğimiz zaman mermiler başını alıp gidiyor. Bunların olmaması için spray denen bir olay var. Pro oyuncular bu spray olayını iyi bilir. Peki bu spray tam olarak nasıl yapılıyor ? Yabancıların videolarını izliyorum ama anlamıyorum. Bana öğretecek birileri var mı ? Ya da anlatacak ?

30 mermi ile düz bir duvara ateş edersen mermi rastgele dağılacaktır ve silah tepecektir. Silahın tepme yönünün tersine doğru fareni hareket ettirirsin 30 merminin hepsi sabit bir noktaya gider. Burada her silah için fareyi nasıl hareket ettirmen gerektiğini gösteriyor. steamcommunity.com: Steam Community :: Guide :: CS:GO Recoil Mechanics üstteki resimler silahın normal tepme yönü alttakiler de senin bu tepme yönünün tersine nasıl hareket ettirmen gerektiğini gösteriyor.

Spray yazarak anlatılacak bir şey değil zamanla öğreneceksin bir atölye haritası vardı ismini unuttum orada spray öğretiyor onu deneyebilirsin.

Hocam eğilir ve hareket etmezseniz spray daha düzgün gider. Onun dışında bir sürü rehber ve harita var.

Yeni konular

Geri
Yukarı