Counter-Strike nasıl bot ile oynanır?

Barbaradam

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: Adata XPG 8GB 3200MHz DDR4
SSD veya HDD modeli: WD Blue SN570 SSD 500 GB,Hikvision C100 C100/120G SATA
Ekran kartı: Asus RTX 3060 DUAL-RTX3060-O12G-V2 192 Bit GDDR6 12 GB
Anakart: B450M-DRAGON
İşlemci: amd ryzen 5 5500
Counter-Strike nasıl bot ile oynanır? İlk defa orijinal CS aldım, korsanda New Game seçeneğinde botlar vardı ama bunda yok.
Bu paketi aldım: https://store.steampowered.com/sub/7/

Özel oyun oluştur. O menüde çıkıyor mu hatırlamıyorum ama eğer yoksa konsola 'bot_add_ct' veya 'bot_add_t' yazarak bot ekleyebilirsin.

Özel oyun oluştur. O menüde çıkıyor mu hatırlamıyorum ama eğer yoksa konsola 'bot_add_ct' veya 'bot_add_t' yazarak bot ekleyebilirsin.

Denedim bot olmuyor acaba hikaye modu nu indirmediğimden mi? Korsanda menü vardı CS durağında.

Ekstradan bir dosya atıyorsunuz. Oyunun kendisinde öyle bir özellik mevcut değil.

Link veya video var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    13,7 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    500,8 KB · Görüntüleme: 38
Denedim bot olmuyor acaba hikaye modu nu indirmediğimden mi? Korsanda menü vardı CS durağında.

Link veya video var mı?

Create server seçili. O sadece sizin internet ağınız üzerinden başkalarıyla oynamak için geçerli. Map seçilen yerde üstten Game seçmen lazım onun ayarlarında bot seçeneği var zaten.

Korsan versiyonlarda bot paketi modu kurulu. Ondan dolayı botlarla oynanabiliyor. Steam CS 1.6 için bot paketini internetten ayrı kurmalısınız ya da CS:CZ oynayacaksınız onda bot paketi var orijinal olarak.

Korsan versiyonlarda bot paketi modu kurulu. Ondan dolayı botlarla oynanabiliyor. Steam CS 1.6 için bot paketini internetten ayrı kurmalısınız ya da CS: Cz oynayacaksınız onda bot paketi var orijinal olarak.

CS: Cz de bot varsa ayrı bot modu kurmama gerek var mı? Hesapta Half-Life 1 de yüklü.

Bot varsa olan bir şeyi neden kurmak istiyorsunuz? Gerek yok.

Hayatımda ilk defa CS 1.6 aldım için bilmiyordum bu şeyleri ve hikaye modunu da hep CS durağı oynadım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı