Counter-Strike Online 2 özel Türkiye ve Avrupa sunucusu açtık!

YusufSeniSeviyor

Femtopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Oyunun geliştirmesinde 3 sene uğraştım hala uğraşıyorum mantığını çözdüm ama hala anlamadığım şeyler var tabii.
Cso2'yi denemeniz için fırsat aşağıdaki resimleri bizzat ben çektim.
Reklam amaclı düşünüleceği için oyun bağlantıyı yazmadım eğer izin verilirse yazabilirim.
Eğer bir sorun olmazsa Technopat için özel oyun içerikleri hazırlamayı düşünüyorum.
Oyun asla P2W değildir her şey kendi kastığınız puanla alabilirisiniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    711,1 KB · Görüntüleme: 391
  • 2.png
    2.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 391
  • 3.png
    3.png
    815,5 KB · Görüntüleme: 478
  • 4.png
    4.png
    516,8 KB · Görüntüleme: 419
Türkçe olmasını çok beğendim, isimde Türkçe olabilirdi. Daha değinmek istediğim çok şey olur ama buraya sığmaz. Güzel şeyler bekliyorum hocam. :)
İsmin Türkçe olması bir eksi olurdu, zaten bu oyunu oynayacak sayısı çok az bir de oyunu Türkçe isimle çıkartırlarsa yabancı kişiler ismini bile duymaz. Gerçi böyle de duymazlar ama yine de bu daha mantıklı.

CS:GO gibi bir dev varken neden bu oyuna ihtiyaç duyulduğunu anlayamadım açıkçası. Bence daha özgün şeyler yapılmalı.

Yurt dışında kendi özel sunucuları var fakat sadece belirli üyelere izin veriliyor.
Evet dediğin doğru fakat oyunda çoklu dil desteği veriyoruz.
Türkçe ✓ İngilizce ✓ Korece ✓ Çince ✓ Tayvan ✓
Daha İspanyolca Vietnam gibi birçok dil düşünüyorum. Zaten sitesini açtık sadece gizli Discord paylaşmak serbest mi?
Eline Sağlık Güzele Benziyor Hangi Dil Kullandınız?

Sunucu tarafında golang JavaScript typescript C++ kullanıldı yaptığım bir sürü değişikliği saymazsak sunucunun orijinal yaratıcısı yabancı fakat sağolsun desteğide çoktur

CS:GO 2'mi vardı?

Hocam Counter-Strike Online diyor CS:GO demiyor :D .
Oyunun geliştirmesinde 3 sene uğraştım hala uğraşıyorum mantığını çözdüm ama hala anlamadığım şeyler var tabii.
Cso2'yi denemeniz için fırsat aşağıdaki resimleri bizzat ben çektim.
Reklam amaclı düşünüleceği için oyun bağlantıyı yazmadım eğer izin verilirse yazabilirim.
Eğer bir sorun olmazsa Technopat için özel oyun içerikleri hazırlamayı düşünüyorum.
Oyun asla P2W değildir her şey kendi kastığınız puanla alabilirisiniz.

Hocam sistem gereksinimi belli mi? Grafik ayarları var mı? Discord'unuz varsa linkini atabilir misin? Oyun kaç GB?

Yeni konular

Geri
Yukarı