Counter-Strike Source 2'de ban affı olur mu?

Muhattap olma bunlarla dost, blokla geç.

Konuşma tarzına bak, sivri zeka filan. Belli ne olduğu. Kalkmayacak o ban. Kod mod nafile, adam niye bir kere düzenbazlık yapmış adamı kod değişti diye affetsin.
Haklısın.

Bir şeyi bilmeden konuşmanın manası yok oyun motoru değişecek ne güncellemesi sivri zekalı kardeşim önce ki eski hile olarak kalacak ve yeni oyun motoruna yeni hileler yazılması lazım olacak.

Aynen çok bilmiş kardeşim. Oyun motorunun değişeceğini bizde biliyoruz. Gökten inecek hali yok ya, güncelleme gelecek işte. Oyuna giremedikten sonra görürsün af gelmiş mi gelmemiş mi? Madem ileri zekasın, madem bir şey bilmiyoruz, o zaman neden böyle bir konu açıyorsun cevabını biliyorsan. Cevabını bilipde konu açanlar oluyor ya bir de :D

Hayır bahsettiğim olay o değil şimdi oyun motoru falan değişiyor belki hile güncellemeside gelir ve banlar affedilir ben hileden ban yemedim skin changerdan yedim.

Skin Charger'ın da hileden farkı yok zaten. Oyuncunun biri bir bıçağa 20 bin lira para vericep kullanacak, sende beleşe kullanıcan. Umarım ban affı gelmez, yapmasaydınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı