Counter Strike Source Güvensiz Mod Sorunu

Steam kütüphanesinde oyuna sağl tıkla. Özellikler de. Açılan pnecerede Launch Options olması lazım. Açılış seçenekleri diye geçiyor olabilir. Orada insceure komutu var mı ona bak. Bir de Steam > Seetings'e gir ve VAC durumunda ne yazıyor ona bak.

Steam kütüphanesinde oyuna sağl tıkla. Özellikler de. Açılan pnecerede Launch Options olması lazım. Açılış seçenekleri diye geçiyor olabilir. Orada insceure komutu var mı ona bak. Bir de Steam > Seetings'e gir ve VAC durumunda ne yazıyor ona bak.

Öyle bir komut göremedim zaten ona tıkladığımda komut girebiliyoruz bu sadece gelişmiş kullanıcılar içindir yazıyor.

VAC Sicili temiz yazıyor.

Sorun hala devam etmektedir.

Sorunun çözümünü buldum. Sebebi aynı hard diskte 3. parti herhangi bir yazılımdan dolayı çıkıyormuş. Ben D diskine kurmuştum oyunu silip C diskine yükledim ve sıkıntı çözüldü. Tabi bunun yerine sıkıntı çıkaran oyunu (orijinal olmayan veya 3. parti yazılımları((LOL için blitz mesela )) ) silebilirsiniz bir de bu şekilde deneyin. oyunun diskini değiştirin yada sorun çıkarabilecek orijinal olmayan oyunları silin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı