COVID-19 kaç gün sürüyor?

Annemin COVID-19 testi pozitif çıktı. Halsizlik, yorgunluk, öksürük vs. var. Kaç gün sürüyor? Pozitif çıkanların kaç gün sürdü söyler misiniz? Bende bir şey yok gibi şu an. İnşallah geçer, çok üzüldüm 😞.
Geçmiş olsun. Hastalığın derecesine göre değişiyor. Karantinanın 7. günündeyim. Semptomları da öncesinde hapşırık geçtiğimiz Cuma günü de halsizlik, eklemlerde ağrı, düşünememek (kafanız hiç çalışmıyor neredeyse akbili basıp başka yerden geçmeye çalışıyorum vs gibi durumlar oldu), öksürük oldu. Bugün 7. gün ve öksürük çok azaldı neredeyse atlattım.

Annemin COVID-19 testi pozitif çıktı. Halsizlik, yorgunluk, öksürük vs. var. Kaç gün sürüyor? Pozitif çıkanların kaç gün sürdü söyler misiniz? Bende bir şey yok gibi şu an. İnşallah geçer, çok üzüldüm 😞.
Yaklaşık 14 gün iyileşme süreci diye biliyorum, sonrasında bi 14 gün daha evde kalıyorsun diye biliyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

Yaklaşık 14 gün iyileşme süreci diye biliyorum, sonrasında bi 14 gün daha evde kalıyorsun diye biliyorum. Tekrardan geçmiş olsun.
Yok hocam normalde iyileşme süreciyle beraber toplam karantina 14 gün. Ancak Hayat Eve Sığar uygulaması 9 gün gösteriyor.

Geri
Yukarı