COVID-19 olmuş olabilirim

Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben "ito şehit Ahmet aslanhan imam hatip lisesi, proje okuluna" gidiyorum.

Zaten 10.sınıflardan bir sınıf kapatılmış, diğer sınıflardan birinde de temaslı vaka olmasına rağmen test yapmayan öğrenciler var.

Karşımızdaki sınıftan birinde COVID-19 çıktı. -okulumuzda COVID-19 yüzünden ölen bir öğrenci babası var.

Zaten öğrendiğim kadarıyla okulumuzdaki en sosyal öğrencilerden birindede COVID-19 çıkmıştı :(

"Eee, bunların senle ne alakası var?"diyebilirsiniz, anlatayım.

Bizim karşı sınıftaki COVID-19 olan öğrenciyle aynı servise giden 4 sınıf arkadaşım var, bunların çoğuyla temaslıyım ;(

Not: Maskemizi derste takıyoruz ancak teneffüslerde çıkarıyoruz.

Arkadaşlar, ben "ito şehit Ahmet aslanhan imam hatip lisesi, proje okuluna" gidiyorum.

Zaten 10.sınıflardan bir sınıf kapatılmış, diğer sınıflardan birinde de temaslı vaka olmasına rağmen test yapmayan öğrenciler var.

Karşımızdaki sınıftan birinde COVID-19 çıktı. -okulumuzda COVID-19 yüzünden ölen bir öğrenci babası var.

Zaten öğrendiğim kadarıyla okulumuzdaki en sosyal öğrencilerden birindede COVID-19 çıkmıştı :(

Bizim karşı sınıftaki COVID-19 olan öğrenciyle aynı servise giden 4 sınıf arkadaşım var, bunların çoğuyla temaslıyım ;(

İlk öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşın dediği gibi test yaptırmanı şiddetle tavsiye ederim. En yakın zamanda test yaptır. Tekrardan geçmiş olsun.

O okulu biliyorum. Korona çıkmazsan gelip seni ziyaret edeceğim.

Geçmiş olsun, test yaptırıp sonucunu öğrenmeniz en sağlıklısı. Testin sonucu çıkana kadar da toplu alanlara giriş yapmayın.

Geçmiş olsun, test yaptırıp sonucunu öğrenmeniz en sağlıklısı. Testin sonucu çıkana kadar da toplu alanlara giriş yapmayın.
Evde kendimi izole ettim,annem gülüyor 🤣.

Muhtemelen test yaptırarak seni tatmin edecek bir cevap alabilirsin.
İlk öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşın dediği gibi test yaptırmanı şiddetle tavsiye ederim. En yakın zamanda test yaptır. Tekrardan geçmiş olsun.
Teşekkür ederim,7 Test yaptırıp farklı sonuçlar alan ve PCR testini bulan insanın bu testin yanlış olduğunu söylediğini duyduğumda testlere güvenmeyi bıraktım.

O okulu biliyorum. Korona çıkmazsan gelip seni ziyaret edeceğim.
6-B Ali Haydar diyin 😂,bana tüm görevliler Ali Haydar diyor,aslında ismim Ali Andaç

Test yaptırıp farklı sonuçlar alan ve PCR testini bulan insanın bu testin yanlış olduğunu söylediğini duyduğumda testlere güvenmeyi bıraktım.
PCR testleri %100 doğruluk payı olmasa da oldukça yüksek doğruluk oranına sahip. Covid19 konusunda oldukça manipülasyon var şu anda dünya üzerinde. Türkiye'de bile saçma sapan kişiler ortaya çıkmaya başladı, ondan dolayı onlara kulak asmaktansa bilimsel verilere kulak asmanızı tavsiye ederim. Testinizi olup kendinizi garantiye alın, izole olmanız güzel bir şey.

PCR testleri %100 doğruluk payı olmasa da oldukça yüksek doğruluk oranına sahip. Covid19 konusunda oldukça manipülasyon var şu anda dünya üzerinde. Türkiye'de bile saçma sapan kişiler ortaya çıkmaya başladı, ondan dolayı onlara kulak asmaktansa bilimsel verilere kulak asmanızı tavsiye ederim. Testinizi olup kendinizi garantiye alın, izole olmanız güzel bir şey.
Hocam,Covid-19 konusunda birçok manipülasyon olduğunu siz söylediniz,ya buda sırf insanların test olması için devlet tarafından ortaya atılmış bir yalansa ?

Hocam,Covid-19 konusunda birçok manipülasyon olduğunu siz söylediniz, ya buda sırf insanların test olması için devlet tarafından ortaya atılmış bir yalansa ?
İnsanların test olması devlete ne kazandıracak? Test dediğimiz şeyin vücudunuzdan sıvı örneği alınması olduğunu biliyorsunuz demi?

Geri
Yukarı