COVID-19 şüphesi

61340

Kilopat
Biliyorum çok saçma ve klişe bir soru olacak fakat artık 2.5 senedir 18 tane test yaptırdım ve hepsi negatif çıktı. Çalıştığım iş yerinin bana karşı bir ciddi bakışı kalmadı bu konuda.
Fakat dün sadece birazcık boğazımda hışırtı olmasına rağmen bu sabah o kadar kötü ve kırgın bir haldeydim ki 8'de uyanmam gerekirken 9:10 da uyandım. Belim, sırtım, kalça kemiklerim, bunları yazarken parmaklarımdaki kemikler bile sızlıyor, gözlerimde sağa sola bakarken ağrı var, boğazımda ağrı var ve acayip bir kırgınlık var üstümde bir de halsizlik var.

Şu an izin istesem izin verirler ve giderim muayene olup, test yaptırıp, eve geçip yatarım ancak bu durumu suistimâl etmiş gibi görünmek istemiyorum artık. Siz atlattınız mı, aynı şikayetlerle mi gittiniz doktora?

Akşama kadar sabredip akşam mı gideyim, yoksa şimdi izin alıp mı gideyim? Ne yapacağımı bilmiyorum.

Şuan gene yaparsanız iyice gözlerine batarsınız ve herhangi bir olayda işten çıkarma şansları var, ama eğer koronaysanız da o kadar insanın hakkına gireceksiniz ve bu sefer gene çıkarma şansları var, değilseniz giderseniz gene çıkarma şansları var. Bence en iyisi milletten uzak kalın çift maske takın ve akşam gidin, riski göze alabilmeniz lazım diğer türlü sıkıntı olacak.
Hatta 3 maske takın, ofiste havadar bir yere oturun, siperlik falan takın bol bol dezenfektan kullanın.

Şuan gene yaparsanız iyice gözlerine batarsınız ve herhangi bir olayda işten çıkarma şansları var, ama eğer koronaysanız da o kadar insanın hakkına gireceksiniz ve bu sefer gene çıkarma şansları var, değilseniz giderseniz gene çıkarma şansları var. Bence en iyisi milletten uzak kalın çift maske takın ve akşam gidin, riski göze alabilmeniz lazım diğer türlü sıkıntı olacak.
Hatta 3 maske takın, ofiste havadar bir yere oturun, siperlik falan takın bol bol dezenfektan kullanın.
Teşekkür ederim yorumun için, sabredip akşam gideceğim bir de bu çektiklerimin madde yoksunluğu olma ihtimali de var 10 gündür numaramı değiştirdim herkesten her şeyden uzaklaştım kendimi temize çıkarmaya çalışıyorum vücut yoksunluktan ne yapacağını şaşırmış da olabilir.

Teşekkür ederim yorumun için, sabredip akşam gideceğim bir de bu çektiklerimin madde yoksunluğu olma ihtimali de var 10 gündür numaramı değiştirdim herkesten her şeyden uzaklaştım kendimi temize çıkarmaya çalışıyorum vücut yoksunluktan ne yapacağını şaşırmış da olabilir.
Olabilir, umarım en kısa sürede daha iyi olursunuz, iyi forumlar diliyorum.

Geri
Yukarı