COVID-19 şüphesi

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Kendimden şüphelenmeye başlamıştım ve belirtilere baktığımda gözlerde kırmızılık yazıyordu. Bu nedenden ötürü eğer gözümde bir anormallik görürsem bunun farkına varmak için 14 Nisan tarihinde bu fotoğrafı çekmiştim. Bugün ise gözüme hiç dokunmamış olmama rağmen aynı gözüm bu durumda. Başım ağrımıyor, derin nefes aldığımda akciğerlerim yanmıyor, kemiklerim ağrımıyor. Sitede Tıpçı ağa yok mu bilgilendirsin beni sorun nedir? Paranoyak olduk iyice.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorgunluktan veya başka bir şeyden olabilir. Sonuçta kimse sizi fiziksel olarak görmeden anlayamaz. Her şeyi COVID-19'a atmaya gerek yok, başka bir şeyden de olabilir.

Forumda tıpçı olan olsa bile sadece fotoğraftan bir şey anlaşılacağını zannetmiyorum.

Kendimden şüphelenmeye başlamıştım ve belirtilere baktığımda gözlerde kırmızılık yazıyordu. Bu nedenden ötürü eğer gözümde bir anormallik görürsem bunun farkına varmak için 14 Nisan tarihinde bu fotoğrafı çekmiştim. Bugün ise gözüme hiç dokunmamış olmama rağmen aynı gözüm bu durumda. Başım ağrımıyor, derin nefes aldığımda akciğerlerim yanmıyor, kemiklerim ağrımıyor. Sitede Tıpçı ağa yok mu bilgilendirsin beni sorun nedir? Paranoyak olduk iyice.

https://koronaonlem.saglik.gov.tr/

Paranoyak olduk iyice.
Senin teşhisin bu işte. Psikolojik bu, kafana takma. Genel bilinen semptomlara ve bulaşıcı olabilecek birinle temas ettin mi o önemli olan. Konuyu okuyup bilgi alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı