COVID-19 varken dershaneye gitmek

Embriot

Hectopat
Daha fazla  
Meslek lisesi mezunu olduğum için bir yılımı daha riske atmamak adına an itibarıyla dershaneye kayıt olmuş bulunmaktayım. Kendimi ruhsal anlamda hazır hissediyordum ta ki dershaneye yazılma olayı akrabaların kulağına gidene kadar. Beni ve ailemi sürekli darlayıp duruyorlar. Neden gittin? Ailen ölecek, sen öleceksin tarzında konuşup ailemde bir korku oluşturmaya başladılar. Babam dershaneye gitmemden herhangi bir sakınca olmadığını söylüyor ama annem gitmemem gerektiğini söylüyor gerekirse bir yıl daha mezuna kalmamı istiyor. Ben mezuna kalmayı daha fazla kaldıramam ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okullar kapanınca dershaneler de kapanmayacak mı? Ben buradaki bir kaç dershaneyi sorduğumda "Uzaktan devam edecek muhtemelen" denmişti. Siz de bir sorun.

Okullar kapanınca dershaneler de kapanmayacak mı? Ben buradaki bir kaç dershaneyi sorduğumda "Uzaktan devam edecek muhtemelen" denmişti. Siz de bir sorun.
Dershaneye kayıt olmadan önce konuştuk vaka sayısı artmaya devam ederse uzaktan eğime geçeceklermiş.
Gerekli önlemler kurum tarafından alınırsa sorun olmaz.
Sınıflar en fazla 14 kişi olacakmış.Vaka sayısı artarsa bu sayı 10 ya da 9'a kadar düşecekmiş.

Sınıflar en fazla 14 kişi olacakmış.Vaka sayısı artarsa bu sayı 10 ya da 9'a kadar düşecekmiş.
Şu an haftada 20 saat gitmekte olduğum dershanede 11 kişilik sınıflar halinde ders işliyoruz, henüz bir vaka çıkmadı. Olur da siz kayıt yaptıktan sonra uzaktan eğitime geçilirse keşke kaydımı yaptırmasaydım deme ihtimaliniz var. Ben bulaşıp bulaşmayacağından çok bu yönden sorun olacağını düşünüyorum. Bunun kararını sizin vermeniz gerekiyor sanırım.

Akrabalarınız duysa ne yazar. Eminim her biri her gün dışarıda deli gibi dolanıyorlardır. Eğitime gelince zaten anca virüs oluyor değil mi! Cidden böyle yorumlamalara katlanamıyorum. Kusura bakmayın.

Şu an haftada 20 saat gitmekte olduğum dershanede 11 kişilik sınıflar halinde ders işliyoruz, henüz bir vaka çıkmadı. Olur da siz kayıt yaptıktan sonra uzaktan eğitime geçilirse keşke kaydımı yaptırmasaydım deme ihtimaliniz var. Ben bulaşıp bulaşmayacağından çok bu yönden sorun olacağını düşünüyorum. Bunun kararını sizin vermeniz gerekiyor sanırım.
Ücretsiz bir şekilde sözleşmeyi iptal ettirme hakkım oluyor.
Akrabalarınız duysa ne yazar. Eminim her biri her gün dışarıda deli gibi dolanıyorlardır. Eğitime gelince zaten anca virüs oluyor değil mi! Cidden böyle yorumlamalara katlanamıyorum. Kusura bakmayın.
Akrabaları pek takmıyorum taktığım konu annemin gitme demesi.
Gidiyorum ama hala kararsızım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı