COVID mazeret izni nasıl alınır?

Kreinnar

Hectopat
Temaslı olduğum için 1 hafta karantinada kalmam lazım. Okula da bunun için belge götürmem lazım ama hiçbir yerde bulamıyorum. E-Nabız'da her yere baktım. Karantina süreci bitince mi oluşuyor rapor ve ya ben mi bulamadım? Her yerde eksik bilgi var ve bu yüzden sürekli kafayı yiyorum. Daha önce bu durumu yaşayıp bilgisi olanlar rica etsem cevap verebilir mi?

Temaslı olduğum için 1 hafta karantinada kalmam lazım. Okula da bunun için belge götürmem lazım ama hiçbir yerde bulamıyorum. E-nabız'da her yere baktım. Karantina süreci bitince mi oluşuyor rapor veya ben mi bulamadım? Her yerde eksik bilgi var ve bu yüzden sürekli kafayı yiyorum. Daha önce bu durumu yaşayıp bilgisi olanlar rica etsem cevap verebilir mi?

HES uygulamasında riskli temaslı gözüküyorsan okula COVID 19 diye yazarlar müdürü arayıp bilgi almanı tavsiye ederim.

İnternete de bakabilirim.
HES uygulamasında gözükmüyor mu?
Gözüküyor fakat belge şeklinde alamıyorum ancak ekran görüntüsü ile. Şimdi Şikayetvar'a baktım bu sorundan bir çok insan mağdurmuş. Hadi ben en fazla yok yazılırım ama insanlar maaşlarını alamıyor. Çok ilginç. Bu arada üniversitedeyim. Rapor işleri vb çok zor. Bana direkt karantina belgesi lazım ama bakanlık E-Nabız'dan alabilirsiniz demesine rağmen galiba sistemleri çok kötü çalışıyor.

@Kreinnar Ailene söyle okulu arayıp durumu bildirsin. Kardeşim temaslı sayıldığında öyle yaptık. Belge falan uğraşmadık hiç.

Lise diye düşünmüştüm, üniversite de durum farklı tabii.

Temaslı olduğum için 1 hafta karantinada kalmam lazım. Okula da bunun için belge götürmem lazım ama hiçbir yerde bulamıyorum. E-Nabız'da her yere baktım. Karantina süreci bitince mi oluşuyor rapor ve ya ben mi bulamadım? Her yerde eksik bilgi var ve bu yüzden sürekli kafayı yiyorum. Daha önce bu durumu yaşayıp bilgisi olanlar rica etsem cevap verebilir mi?
"Resmi ve özel tüm okul ve eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerden Sağlık Bakanlığı e-Nabız Sistemi'nde kronik hastalıklar listesinde yer alan hastalığa ait raporu olan öğrenciler ile Covid-19 hastası ya da temaslısı olduğu için tedavi ya da karantina sürecinde olan öğrenciler mazeretlerine ilişkin e-Nabız Sistemi'nden alacakları belgeyi okul müdürlüklerine iletmeleri halinde mazeretli sayılacaktır.''

Kaynak: birgun.net

Bu arada sizi hatırladım hocam. Steam'de Crysis rehberimde karşılaşmıştık. Geçmişler olsun hocam

Mobil uygulamadan ve bilgisayardan ayrı ayrı kontrol edin hocam. Paneller farklı olduğu için birinde olup ötekinde olmama durumu söz konusu olabilir.

"Resmi ve özel tüm okul ve eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerden Sağlık Bakanlığı e-Nabız Sistemi'nde kronik hastalıklar listesinde yer alan hastalığa ait raporu olan öğrenciler ile Covid-19 hastası ya da temaslısı olduğu için tedavi ya da karantina sürecinde olan öğrenciler mazeretlerine ilişkin e-Nabız Sistemi'nden alacakları belgeyi okul müdürlüklerine iletmeleri halinde mazeretli sayılacaktır.''

Kaynak: birgun.net

Bu arada sizi hatırladım hocam. Steam'de Crysis rehberimde karşılaşmıştık. Geçmişler olsun hocam
Evet hocam ben de hatırladım. Tekrardan teşekkür ederim ama bu internette dolaşan bilgi üzerine açtım zaten bu konuyu. Belge düşmüyor. Sadece bana değil bir çok insana düşmediğini gördüm az önce. Halkını mağdur etme konusunda her gün yeni bir seviyeye çıkıyor(lar).
Şikayetlerin bir bölümü

Yeni konular

Geri
Yukarı