COVID oldum

Katılıyorum. Son zamanlarda çok fazla "cezalı" ibaresi karşıma çıkıyor. Hadi hayırlısı...
Yanlis mesaji raporlayip ve cozumunu buldugum mesaji israrla raporladim cunku bilen illaki gorur diye belki @Recep Baltaş , @Ali Güngör gorur diye ama ustune ceza ve rapor yasagi verdiler. Bilgisiz ve egoist moderator var.
İnanır mısınız bilmiyorum ama ben Lisede pansiyonda kalırken virüslü olduğunu bilmediğim arkadaşımla pansiyondan ayrılırken sarılmıştık ama nedense hiç virüs bulaşmıyor bana. Kanımda mı bir şey var, genetiğimle mi alakalı bilmiyorum :D.

Kurallar kaosu engeller, düzeni sağlar fakat bazı durumlarda empati yapılması lazım. Sonuçta burası Adalet Sarayı, Mahkeme falan değil.
Ankara'da servis getirir gotururdu. Baktim adamin yuzu bildigin cokmus sanki 10 km kosmus ve soluklaniyormus gibi hali vardi. Gozleri kizarmisti. Oksuruyordu bir de. Ben de onu gordum aha viruslu diye icimden soyledim. Ertesi gun viruslu oldugu cikiyor. 14 gun karantinaya girdik. Ustune bir de bazen dolmusla gider gelirdim virus yasaklarinin ciktigi vakit dolmusa binmek zorundayim cunku isimde gec kalma luksu yok. Dolmus agzina kadar dolu oluyordu ve o halde virus kapmadim. Bir keresinde cok doldu hemen indim dolunca serefsiz sofor aldikca aliyor dedim bu ne ya ben inecem indim bir sonraki durakda soforu linc ettiler. Her neyse iste o durumda olan ben virus kapmadim ve son 2 ay icinde 3 sehir gezdim hala virus kapmadim belki de kaptim gibi bilemiyorum. Ustune bir de kronik saglik sıkıntım var eger virud bulasirsa garanti ölürüm. Su da var yanimda dezenfektan tasirim uzun yolculukta her molada elime dokerim ve maskemi degistiririm. Belki de ondan dolayi virus kapmadim.
Önce ailemden birisi, daha sonra da ben oldum. Technopat Sosyal'de merak eden insanlar var. Daha önce ben de hiç umursamıyordum ama daha pozitif olalı 1 gün oldu olmadı ama öyle bir üşüme varki inanamazsınız. Amma velakin ateş normal işte. Virüsün açılımı bu. Olan hiçbir şey normal değil.
Önümüzdeki günlerde neler bekliyor bakalım.
Gecmis olsun umarim iyilesirsin tez vakitte. Simdi nasilsin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı