CP 2077 indirirken yüksek kullanım değerleri

İşletim sistemi
Windows 10

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2020-12-10 094414.png

Bu ne? Korsan oyun mu indiriyorum yoksa Steam'dan parayla aldığım oyunu mu yüklüyorum? CP2077 iniyor diye mi böyle?
Arada yüzde 90'a kadar çıkıyor. Korkmaya başladım. Optimizasyonu da çöpse ben bundan sonra yokum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 773046

Bu ne? Korsan oyun mu indiriyorum yoksa Steam'dan parayla aldığım oyunu mu yüklüyorum? CP2077 iniyor diye mi böyle?
Arada yüzde 90'a kadar çıkıyor. Korkmaya başladım. Optimizasyonu da çöpse ben bundan sonra yokum.

Şifreleri açtığından dolayı yüksek kullanım. Merak etmeyin.

Eki Görüntüle 773046

Yani sistemin giriş seviyesi bir sistem orta ayarlar kaldırır herhalde ama daha optimizasyon için güncelleyecekler onları beklemeni öneririm.

Optimizasyon çöpte benim arkadaşta böyle inmedi inme problemi sizde ama bence 2-3 hafta sonra bir güncelleme gelir öyle indirin optimizasyonu çözer.

Yok. Maksat dursun. Aslında iade edecektim. Ama kolay kolay indirime girmez.
%57 işlemci, %55 bellek ve %29 disk kullanımı var. Sorun nedir?

Ayrıca oyunun dosyaları sıkıstırılmış bir şekilde iniyor. Sıkıstırılmış dosyaları açarken yüksek kullanım olması da normal.

Ha bak bunu bildiğim iyi oldu.
Arkadaşlar. Oyunum indi. Haydi bismillah.
Yani sistemin giriş seviyesi bir sistem orta ayarlar kaldırır herhalde ama daha optimizasyon için güncelleyecekler onları beklemeni öneririm.

Sistem bile değil. Laptop xd. Ben beklerim. Zaten oyun kolay kolay bitmeyecek gibi. Şimdi giriyom oyuna. Değerlere bakıp yeni konu açıp atacağım. Merak edenlere duyrulur.

Yok. Maksat dursun. Aslında iade edecektim. Ama kolay kolay indirime girmez.

Ha bak bunu bildiğim iyi oldu.
Arkadaşlar. Oyunum indi. Haydi bismillah.

Sistem bile değil. Laptop xd. Ben beklerim. Zaten oyun kolay kolay bitmeyecek gibi. Şimdi giriyom oyuna. Değerlere bakıp yeni konu açıp atacağım. Merak edenlere duyrulur.

Bekliyorum hatta etiketle beni yeni konuya

Geri
Yukarı