CP2077 alınır mı?

Arkadaşlar 14 yaşımdayım ailemle yaşıyorum, babam ara sıra odama gelir. Bu sebepten ötürü CP2077 almaktan bir tık korkuyorum, oyunda biz yapmadığımız sürece çok var mı +18 sahne?

Yaşına pek uygun düşeceğini sanmam ayrıca oyunda çok fazla sorun var aldığına değmez.

Yaşına pek uygun düşeceğini sanmam ayrıca oyunda çok fazla sorun var aldığına değmez.

Hocam doğruları konuşalım kim görmüyor ki... Artık her yer +18 doldu ben bunu kabul ediyorum (izlemem yanlış anlamayın :D.)Yaşıma uygun değil fakat yani alışığız hepimiz 10 yaşından 80 yaşına artık herkes biliyor bu bir gerçek.

+18 her yerde var, yerlerde bile kullanılmış beyaz şey var. ( adını söylemek sizin yaşınıza doğru olmayacaktır.)

Yani öyle +18 sahneler 2 veya 3 defa oluyor o da üstüne giderseniz.

hikayeye bağlı 1 tane var o da panamla, o kısma gelince zaten belli olur.

Oyunda bir kaç tane cinsel ilişki sahnesi var ve oyunun sonunu etkileyen görevlere bağlılar. İzlemek zorunda değilsin sonuçta. Sinematikleri geçebilirsin.

Olay sadece cinsellik değil kardeşim, keyfinden PEGI18 damgası basmıyor bu insanlar oyuna. Aşırı şiddet, vahşet, argo, uyuşturucu diye devam eder oyunun içeriği. Sana ve ailene kalmış uyup uymamak.

Hocam doğruları konuşalım kim görmüyor ki... Artık her yer +18 doldu ben bunu kabul ediyorum (izlemem yanlış anlamayın :D.)Yaşıma uygun değil fakat yani alışığız hepimiz 10 yaşından 80 yaşına artık herkes biliyor bu bir gerçek.

Bahsettiğim şey cinsellik değil +18 damgası boşuna basılmıyor oyunlara.

Olay sadece cinsellik değil kardeşim, keyfinden pegı18 damgası basmıyor bu insanlar oyuna. Sana ve ailene kalmış uyup uymamak.

Hocam, kana falan alışığız hepimiz o her oyunda var, ve zaten beni etkileyeceğini düşünmüyorum yaklaşık 9 yaşımdan beri oyunlara meraklıyım oyunlar sayesinde ilginçtir her geçen gün daha da sakin bir insan oluyorum, cinsellikte yani her yerde, elbette yaşıma uygun değil biliyorum fakat yani görmediğimiz yer yok ki, YouTube reklamları bile bazen +18 oluyor.
Ve oynadığım oyunların içinde Doom Eternal bile var vahşet dolu bir oyun yani, ilginç gelebilir Doom Eternal'ı bitirdikten sonra normalden çok daha sakin bir insan oldum, ve bu her oyun bitirdiğimdede olmaya devam ediyor, oyunlar beni sakin tutuyor hep.

Geri
Yukarı