CP2077 alınır mı?

Hocam, kana falan alışığız hepimiz o her oyunda var, ve zaten beni etkileyeceğini düşünmüyorum yaklaşık 9 yaşımdan beri oyunlara meraklıyım oyunlar sayesinde ilginçtir her geçen gün daha da sakin bir insan oluyorum, cinsellikte yani her yerde, elbette yaşıma uygun değil biliyorum fakat yani görmediğimiz yer yok ki, YouTube reklamları bile bazen +18 oluyor.
Dediğim gibi 18 yaş altında olumsuz etkileri olabileceği için basıyorlar o damgayı, sorumluluk almamak için. Bana bir şey olmaz diyip yok sayabilirsiniz, sorumluluk sizde. Herkeste aynı etkiyi yaratmıyor.

Dediğim gibi 18 yaş altında olumsuz etkileri olabileceği için basıyorlar o damgayı, sorumluluk almamak için. Bana bir şey olmaz deyip yok sayabilirsiniz, sorumluluk sizde. Herkeste aynı etkiyi yaratmıyor.

Hocam çoğu oyunda var bu sahneler, bu tarzda çoğu oyunu da oynadım önceki mesajımdaki gibi beni hiç olumsuz etkilemedi aksine daha da sakinleştirdi, benim burada sorduğum şey ailemle aynı evde oynayacağım için cinsellik sıkıntı çıkartır mı? Babamda kana takılmaz ondan etkilenmediğimi oda biliyor fakat cinselliğe karşı çıkacaktır, o yüzden açtım böyle bir konu. Yaşınız benden büyüktür eminim bunun içinde kusura bakmayın hocamı abi diye sayın :D.

Hocam çoğu oyunda var bu sahneler, bu tarzda çoğu oyunu da oynadım önceki mesajımdaki gibi beni hiç olumsuz etkilemedi aksine daha da sakinleştirdi, benim burada sorduğum şey ailemle aynı evde oynayacağım için cinsellik sıkıntı çıkartır mı? Babamda kana takılmaz ondan etkilenmediğimi oda biliyor fakat cinselliğe karşı çıkacaktır, o yüzden açtım böyle bir konu. Yaşınız benden büyüktür eminim bunun içinde kusura bakmayın hocamı abi diye sayın :D.
Kankam, cinsellik içeren sahneler var hikayede -iki defa karşılaştım- ve en fazla 30 saniyelik sahnelerdi. Sorun çıkmaz yani. Gönül rahatlığıyla oynayabilirsin bence. Şimdiden iyi oyunlar...

Geri
Yukarı