CP2077 iade süresi diğer oyunlardan daha mı uzun?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
25 Haziran'da ilk iade talebimi oluşturdum. Sonra iptal edip tekrar talep oluşturdum ve birden fazla kere böyle yaptım. Şu an iade talebim var ve onaylanmıyor. Oyunu 0.5 saat oynadım. Biraz araştırdım herkeste bu oyunu iade etmesi uzun sürüyor gibi. Tomb Raider iade talebi oluşturdum ve hemen iadesi onaylandı ve bir gün için para cüzdanıma yattı fakat CP2077 bayağı oyaladı. İndirim bitmeden iade ederler mi çünkü epey oyun alacağım?

CP2077'den bağımsız olarak Steam'de arka arkaya çok fazla iade yaptığımda bir süre sonra süreç bende de yavaşlamıştı. Daha sonra ise "Kısa sürede çok fazla ürün iade ettiniz, ilerleyen süreçte iade talepleriniz kabul edilmeyebilir" tarzı bir şey yazmıştı.

CP2077'den bağımsız olarak Steam'de arka arkaya çok fazla iade yaptığımda bir süre sonra süreç bende de yavaşlamıştı. Daha sonra ise "Kısa sürede çok fazla ürün iade ettiniz, ilerleyen süreçte iade talepleriniz kabul edilmeyebilir" tarzı bir şey yazmıştı.

İlk önce CP2077 iade talebi oluşturdum sonra Tomb Raider için ve Tomb Raider iade edildi. CP2077 bir anormallik var.

Defalarca iptal edip tekrar iade ettiğin için olabilir düzelir yakında.

İlk iade talebim 3 gün durdu ve bir gelişme olmadı.

İade cevabı 14 güne kadar sürebiliyor eğer iptal ederseniz bu süre sıfırlanabilir iptal etmeyin sabırlı olun bekleyin eğer çok fazla iade talebi yaparsanız bir süreden sonra iade taleplerinizi reddedebiliyorlar.

İade edilen oyunla hiçbir alakası yok bu durumun.
Hocamında dediği gibi iade edilen oyunlarla alakalı değil Steamle alakalı bir durum.

Geri
Yukarı