CPU 75 dereceden 50 derece oldu

Ege kprn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım ısınıyor diye kapağını çıkarmak istedim ve çıkardım. Sonra test için Forza Horizon 4'te 2saat oyun oynadım ve bilgisayarım 53 dereceyi geçmedi. İnternetten araştırdığımda 10 derece rahatlama görürsünüz demişlerdi ama ben 25 derece rahatlama gördüm. Bu normal bir rahatlama mı?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım ısınıyor diye kapağını çıkarmak istedim ve çıkardım. Sonra test için Forza Horizon 4'te 2saat oyun oynadım ve bilgisayarım 53 dereceyi geçmedi. İnternetten araştırdığımda 10 derece rahatlama görürsünüz demişlerdi ama ben 25 derece rahatlama gördüm. Bu normal bir rahatlama mı?
Hocam bırak hiç elleme o zaman daha da kasaya kalsın öyle. 😀

Hava sirkülasyonu yeterli olmadığı için kapalı iken o kadar çok ısınıyordur. Yani normal denilebilir. Kapak açıkken fazla tozlanmamasına dikkat edin.

Belli ki içeride sıcak havayı dışarı atacak herhangi bir fan yoktu. Bundan dolayı sistem sürekli sıcak hava kullandı. Kasanızın modeli nedir? Ek olarak fan durumu nedir?

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı