Çözüldü CPU çok ısınıyor ve %100 çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sistemde belki başka virüsler de var? Trojan var belki? Kötü virüs - Vikipedi Benim dediğim yöntemlerle %99 sistemdeki tüm virüsler gider. Daha önce konu açan bir çok üye bu tür yöntemlerle sorunları çözdü. Ben bizzat arkadaşlarımın sorunlarını çözdüm.

Her virüsü silemezsin. Arkadaşın yediği virüs görünüyor ki dgen.exe virüsü. Görev Yöneticisinden sonlandırıp, Program Files'de pcdata klasörü var onu sil.

Bende keylogger, trojen gibi virüsler yapıyorum. THT'de bir çok konu mevcut. Yaptığın server dosyasını Crypter yardımıyla hem başka dosyaya entegre hemde virüsü gizleyebilirsin.

Her virüsü silemezsin. Arkadaşın yediği virüs görünüyor ki dgen.exe virüsü. Görev Yöneticisinden sonlandırıp, Program Files'de pcdata klasörü var onu sil.

Bende keylogger, trojen gibi virüsler yapıyorum. THT'de bir çok konu mevcut. Yaptığın server dosyasını Crypter yardımıyla hem başka dosyaya entegre hemde virüsü gizleyebilirsin.

Her virüsü silme garantisi vermedim. Belki %99 uçuk bir rakam olmuş olabilir.

Her virüsü silme garantisi vermedim. Belki %99 uçuk bir rakam olmuş olabilir.

Bir arada sality vardı. HDD gömüyordu kendini. Her zaman değişik bir virüs yayılıyor, dikkat etmek gerekir. Sizin dediğiniz programların birini bile kullanmadım. Önceden ComboFix kullanıyordum. Bilgisayara zarar veriyor diye, THT'de Black-King arkadaşımızın yaptığı programla idare ediyorum.Zaten büyük dosyaları bilindik yerlerden, diğerlerini indirince VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner ' dan taratıyorum.

Bir arada sality vardı. HDD gömüyordu kendini. Her zaman değişik bir virüs yayılıyor, dikkat etmek gerekir. Sizin dediğiniz programların birini bile kullanmadım. Önceden ComboFix kullanıyordum. Bilgisayara zarar veriyor diye, THT'de Black-King arkadaşımızın yaptığı programla idare ediyorum.Zaten büyük dosyaları bilindik yerlerden, diğerlerini indirince VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner ' dan taratıyorum.

Dediğiniz site bende sıkıntı yaratıyor. Bu arada sality dediğiniz win32/sality ise bana flash bellek ile bulaşmıştı.

Bana'da aynısı olmuştu bir ara, virüs taraması yaptırın vaya bilgisayarda çakışan programlar var ise silin.

Bu virüsün adı dgen sanırım. Görev yöneticisi>işlemler>tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göster.
Orada en çok işlemi hangisi kullanıyor ise kapat. Büyük ihtimal dge.exe diye bir şey çıkacak.

Sağol senin dediğini yaptım düzeldi. dgen.exe sağ tıklayıp dosya konumunu açtım programı sildim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı