CPU fan PSU'ya bağlanır mı?

xenk2626

Picopat
Daha fazla  
Selam anakartım metal teması sonucu RPM kontrolcüsü arızalandı garantiye yollayabilir miyim ve CPU fan hızı en fazla %35'e çıktığı için CPU fanı PSU'ya bağlayabilir miyim? PSU XPG probe-anakart Gigabyte B550M DS3H.

Garantiye gönderme şansınız varsa gönderin yoksa anakartta 2. Cpu fan yeri varsa takın

Garantiye gönderme şansınız varsa gönderin yoksa anakartta 2. CPU fan yeri varsa takın.

Dostum tekrar okur musun eğer okuduysan benim yanlışlıkla yaptığım bir metal teması sonucu RPM kontrolcüsü bozuldu garantisi bozulmuş mudur?

Garanti konusunda bir şey söyleyemem ancak bir iki ek yaparak Molex'e bağlayabilirsin.

Dostum tekrar okur musun eğer okuduysan benim yanlışlıkla yaptığım bir metal teması sonucu RPM kontrolcüsü bozuldu garantisi bozulmuş mudur?
Teknik servisi yarın arayıp sorma şansın var mı? Kullanıcı hatasıdır diye almayadabilirler ne söylersem yanlış olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…