Snowman T6 anakarttaki CPU fan pinine bağlanır mı?

Moithra

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Snowman T6 fanlarını değiştirmek istiyorum ve sorun şu; 2 fan alacağım birisi egzoz görevi görecek kule tipi soğutucu zaten neyse. Anakartta 2 adet CPU fan pinleri var birisini birine taksam diğerini birisine taksam sorun yaratır mı bilgi alabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Çalışır sorun olmaz. Ya ikisini çoklayıcı ile birleştirip tek yere takacaksınız, ya da dediğiniz şekilde.

Çalışır sorun olmaz. Ya ikisini çoklayıcı ile birleştirip tek yere takacaksınız, ya da dediğiniz şekilde.
teşekkür ederim kral şimdi bi fan fiyatlarını inceledimde 1.2k ediyor 2 fanın toplamı iyilerin o fiyata ben tek fanlı sıvı soğutma alırım gibi düşündürüyor :S

Fan fiyatları o kadar tutmaz. Fan değiştirecekseniz şu fan mükemmel.

Soğutucu değiştirecekseniz, bende Snowman Ultra T6 kullanıyorum. Noctua D15 almayı düşünüyordum, RAM boyları sıkıntı olduğu için epey araştırdım. D15'e rakip ve onunla başa baş performansta DeepCool AK620 buldum onu aldım. Bu varken sıvı soğutmaya geçilmez. Tüm testlerde mükemmel puan alıyor:

Amazon.com.tr

Fan fiyatları o kadar tutmaz. Fan değiştirecekseniz şu fan mükemmel.

Soğutucu değiştirecekseniz, bende Snowman Ultra T6 kullanıyorum. Noctua D15 almayı düşünüyordum, RAM boyları sıkıntı olduğu için epey araştırdım. D15'e rakip ve onunla başa baş performansta DeepCool AK620 buldum onu aldım. Bu varken sıvı soğutmaya geçilmez. Tüm testlerde mükemmel puan alıyor:

Amazon.com.tr
kral 2 üründe amazon ve yurtdışından geliyor fan fiyatı kdsi şeysi dahil yine aynı fiyat bandına çıkacak ?

DeepCool 1650 TL.
Fan 400 TL civarı.
Ben DeepCool varken sıvı soğutma kullanmam, bilinen, tercih edilen birçok sıvı soğutmayı ezip geçiyor.

Bu fanlar pahalı ise yine çok iyi soğutmaya sahip şu fanlar çok iyi olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DeepCool 1650 TL.
Fan 400 TL civarı.
Ben DeepCool varken sıvı soğutma kullanmam, bilinen, tercih edilen birçok sıvı soğutmayı ezip geçiyor.

Bu fanlar pahalı ise yine çok iyi soğutmaya sahip şu fanlar çok iyi olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu fanlar olabilir

Geri
Yukarı