CPU, FPS değerlerini gösteren program nedir?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örneğin bu videoda "sol üst köşede" sistem bilgilerini gösteren programın adı nedir?

RivaTuner. MSI Afterburner ile beraber geliyor. Buradan indirip kurabilirsiniz fakat kurulumda RivaTuner'ı da kurmayı unutmayınız.

RivaTuner. MSI Afterburner ile beraber geliyor. Buradan indirip kurabilirsiniz fakat kurulumda RivaTuner'ı da kurmayı unutmayınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur kardeşim
MSI Afterburner programı ile çalışıyor o. Aslında onunla beraber çalışan RivaTuner ile. Beraberinde kuruluyor zaten. O yüzden kurulum aşamasında hayır deme onu da kursun.
Ek bir seçenekler yok -yani sade olması- değil mi? Pek ayar yapmak istemiyorum, sadece göstersin yeter.

Ek bir seçenekler yok -yani sade olması- değil mi? Pek ayar yapmak istemiyorum, sadece göstersin yeter.
Ayar yapma istemiyorsan. Sadece gösterebilirsin de. Sadece verileri oyun içinde ekrana yansıtır o kadar.

Ayar yapma istemiyorsan. Sadece gösterebilirsin de. Sadece verileri oyun içinde ekrana yansıtır o kadar.
MSI Afterburner (Kurarken RivaTuner Statistics Server programını kurmasına izin ver.) programın ismi.
İndirdim kurdum. OSD etkinleştirmesini de yaptım(CTRL+F1). Bu, sadece oyun içinde mi etkinlleşiyor?

Program'ı sağ üstteki X'dan kapatsak, hala göstergesi çıkmaya devam eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı