CPU Isı Değerleri Normal mi?

Peki bu ısınmayı minimalize etmek için ne gibi tavsiye verebilirsiniz. Garantiye verirsem bana yapabilecekleri bir şey var mı pek garantilik de bir durum değil bence. Harici bir soğutma düşünebilirim başka bir öneriniz var mı?

Ben de ge63vr 7re sahibiyim alalı çok olmadı, bilgisayar boştayken 42-43 arası geziyor sıcaklık. umarım bunlar normal değerlerdir?

Ben işin uzmanı değilim ama, Acer aspire v17 nitro bile Batman Arkham knight da en fazla 75 görüyordu termal macun değişmediği halde, bana kalırsa bu söylediğin delerler yüksek..

Bilgisayarın fanlardan hava çıkan yerlerini kapatma. Fan yerlerinin altı boş olsun. Laptopu biraz kaldırdığınızda bir nebzede olsa sıcaklık düşecektir. Eski laptopumda bunu uyguladığımda 10 derece düşürmüştüm sıcaklığı.

Zaten laptopun kendisinin bir yarım santimetre kadar yükseltisi var ona rağmen değerler bu ve aklıma harici bir soğutucu almak dışında bir şey gelmiyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı