Çözüldü CPU kullanımı boşta %20'den inmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
RAM
16gb 3600Mhz
Ekran kartı
Asus rtx 3060ti
Anakart
asus b450m-a II
İşlemci
Ryzen 5 5600
Boşta bilgisayar %20'den aşağıya inmiyor. Virüs taraması falan yaptım ama hiçbir şey çıkmadı. Bilgisayarı aldığımdan beri beklediğim performansı alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Forumu geçen ay açmıştım sorunu buldum. Kulaklığın 7.1 uygulaması yüzünden çok fazla kullanıyor. İndirdiğim zaman boşta 20leri görüyor. Silince geri düşüyor Razer uygulaması.
Ben de sana aynı seyi anlatıyorum, sorunlu veya sorunsuz diyemem diyorum hocam okumuyorsun sanırım yazdıklarımı. Varsa sunacak çözümün sun arkadasa, sorun çözülürse bu sorunun da çözümü buymus diyelim. Gelip de mesaja gülücük, begenmeme bırakıp da kesin bir bicimde bundan kaynaklanmıyor demek dogru degil. İyi sosyaller.

Gülücük bırakmadım, beğenmeme attım çünkü CMD ile etkinleştirmeden olduğuna dair hükmü veriyorsun hemen. Diyelim kullandığı bir yazılımdan ötürü boşta kullanımı uçuruyor format attı, lisans aldı, yine bu yazılımı kurdu aynı yere geldi ne yapacağız o vakit?

Elini sallasan lisanslı Windows kullanıp yüksek CPU kullanımından şikayet edene çarpıyor ve deştiğinden altından bambaşka sebepler çıkıyor. Bu yüzden etkinleştirme şeklini virüslü KMSpico olmadığı sürece arka plana atabiliriz rahatlıkla.

Forumu geçen ay açmıştım sorunu buldum. Kulaklığın 7.1 uygulaması yüzünden çok fazla kullanıyor. İndirdiğim zaman boşta 20leri görüyor. Silince geri düşüyor Razer uygulaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı