Çözüldü CPU kullanıyor %100 kullanılıyor ve Windows açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, ben bilgisayarı 3 aya yakındır topladım ve ilk haftasından bu sorunu veriyordu. Sorun şu ki bilgisayarı açıyorum ve hoş geldiniz de kalıyor sonra masaüstünde bazı simgeler gözükmüyor, görev çubuğu kayboluyor her defasında format atıyordum 1 ayda 4 kere format attım faydası olmadı. Sonra her defasında sorunu aldığımda DDU ile ekran kartını kaldırıp yeniden kuruyordum geçici olarak düzeliyordu. Artık bilgisayar kullanılamayacak duruma geldi.
Sorunla ilgili fotoğraflar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    56 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 68
  • 20220226_155544.jpg
    20220226_155544.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 63
Çözüm
Bu makaleyi okuyun. Sonra 472.12 sürücüsünü kurun ben hala bu sürücüyü kullanıyorum. Sıkıntısız bir sürücü.

Bunda da bazı dosyaları silmeniz öneriliyor hocam deneyin.
Hocam attığım rehberleri inlecediniz mi?
C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\plugins\LocalSystem\ konumunda yer alan DisplayDriverRAS klasörünü silin.Ardından C:\Program Files\NVIDIA Corporation\ konumundaki DisplayDriverRAS klasörünüde silerek görev yöneticisinden çalışan tüm nvdisplay.container.exe arka plan işlemlerini sonlandırın.Bu işlemlerin ardından bilgisayarınızı yeniden başlatarak yüksek işlemci kullanımı sorununu düzeltebilirsiniz. Bu adımları denediniz mi?

Hocam attığım rehberleri inlecediniz mi?
C:\program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\plugins\LocalSystem\ konumunda yer alan displaydriverras klasörünü silin. Ardından C:\program Files\NVIDIA corporation\ konumundaki displaydriverras klasörünüde silerek Görev Yöneticisi'nden çalışan tüm nvdisplay.container.exe arka plan işlemlerini sonlandırın. Bu işlemlerin ardından bilgisayarınızı yeniden başlatarak yüksek işlemci kullanımı sorununu düzeltebilirsiniz. Bu adımları denediniz mi?

O dosyalar bende yoktu zaten. Ve şu an 472.12 sürümünü kullanıyorum.

Geri
Yukarı