CPU Macun yenilemesinden sonra ekran gelmiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
CPU Sıcaklığı arttığı için macun yeniledim. Sonra bilgisayar açma tuşuna basınca bilgisayar normal çalıştı ama ekran gelmedi. Birkaç defa tüm kabloları çıkartıp açınca Windows yükleme ekranına kadar geldi gene ekran gitti gelmedi. PC'nin tüm parçalarını BIOS pilini vs. çıkartıp bekledim, güç yokken güç düğmesine basıp sistemdeki statik elektiriği atsın diye bastım güç tuşuna. Tekrar toplayıp kapattım açtım gene ekran gelmedi. Ekran kartı üzerindeki BIOS tuşunu diğer tarafa aldım açıldı fakat 2 dakika sonra gene gitti. Diğer RX480 ekran kartı vardı boşta onu takıp açtım ekran geldi ve kartın sürücüsünü kaldırdım, bilgisayarı kapatıp tekrar diğer kartı açtım yine aynısı oldu. Ekran kartının BIOS'u ile 4-5 defa sağa solo değiştirdim sonra açtım normal olarak açıldı kendi sürücüsünü yükledim resetledi tekrar açtı bir sorun olmadı, sebebi nedir sizce?

CPU sıcaklığı arttığı için macun yeniledim. Sonra bilgisayar açma tuşuna basınca bilgisayar normal çalıştı ama ekran gelmedi. Birkaç defa tüm kabloları çıkartıp açınca Windows yükleme ekranına kadar geldi gene ekran gitti gelmedi. PC'nin tüm parçalarını BIOS pilini vs. çıkartıp bekledim, güç yokken güç düğmesine basıp sistemdeki statik elektiriği atsın diye bastım güç tuşuna. Tekrar toplayıp kapattım açtım gene ekran gelmedi. Ekran kartı üzerindeki BIOS tuşunu diğer tarafa aldım açıldı fakat 2 dakika sonra gene gitti. Diğer RX480 ekran kartı vardı boşta onu takıp açtım ekran geldi ve kartın sürücüsünü kaldırdım, bilgisayarı kapatıp tekrar diğer kartı açtım yine aynısı oldu. Ekran kartının BIOS'u ile 4-5 defa sağa solo değiştirdim sonra açtım normal olarak açıldı kendi sürücüsünü yükledim resetledi tekrar açtı bir sorun olmadı, sebebi nedir sizce?

Başka kart ile açılıyorsa sorun ekran kartındadır hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı