CPU overclook sorunu

mamiyk

Centipat
Selam arkadaşlar CPU mu OC yaptım fakat sistem açılırken anakart logosu geliyor sistem açılacak gibi oluyor ve bir anda tekrar kapanıp tekrar açılıyor ikinci açılışta sorunsuz bir şekilde açılıyor. Bunun sebebi sizce nedir? Fikri olan varsa teşekkürler yardımcı olduğun için.

Büyük ihtimal CPU OC işleminiz başarısız olduğu için anakart tekrar reboot yaparak işlemi sıfırlıyor.

Tabiki bu benim tahminim ben overclock yaparken tutmazsa genellikle böyle oluyor ya da ben anakart pilini söküp kendim sıfırlıyorum.🤣

Büyük ihtimal CPU OC işleminiz başarısız olduğu için anakart tekrar reboot yaparak işlemi sıfırlıyor.

Tabiki bu benim tahminim ben overclock yaparken tutmazsa genellikle böyle oluyor ya da ben anakart pilini söküp kendim sıfırlıyorum.🤣

CPU 2.66GHz'den 3.28GHz yükseldi ama sürekli açılırkan hep bu şekilde açılıyor normal mi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı