CPU-Z ile GPU-Z'nin farkları nelerdir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. PC'min sistemini CPU-Z programı sayesinde öğrendiğimi herkes biliyor. Bir de CPU-Z'yi yapan şirketin GPU-Z diye de başka bir programı varmış. Bu program nedir, ne amaçla kullanılır, bize hangi donanımları öğretir ve en önemlisi CPU-Z ile aralarındaki farklar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. PC'min sistemini CPU-Z programı sayesinde öğrendiğimi herkes biliyor. Bir de CPU-Z'yi yapan şirketin GPU-Z diye de başka bir programı varmış. Bu program nedir, ne amaçla kullanılır, bize hangi donanımları öğretir ve en önemlisi CPU-Z ile aralarındaki farklar nelerdir?
İsimlere bakıp tahmin edin :)

Yok, ben bilmiyordum. Forumda baska bilen oldugunu da sanmiyorum. Korkma, kimse seni stalklamiyor burada. 😎

Simdi sana egitimini soracagim, universite falan dersin diye korkuyorum. Biz ilkokula giderken onumuze bir konu koyup bunu bir sayfada anlatmamizi isterlerdi. Sanirim artik okullarda okuma yazma bilme zorunlulugu yok.
Biraz aşırı kaçmamış mı tepki dostum?🙂

Üniversiteyi bitirdim. İşsizler kervanına katıldım.
Ilk attigin mesajdaki soru sorma sekline bakinca issiz kalmani normal goruyorum. Bence dilbilgisi konularinda biraz calismalisin. Bu mesaji ciddi olarak atiyorum. Herhangi bir is gorusmesinde boyle bir metni onume koyani cayci olarak bile ise almam.
Biraz aşırı kaçmamış mı tepki dostum?🙂
Hayir. Sirf iyi niyetli olacagim diye insanlarin hatalarini gormezden gelirseniz o hatayi yapmaya devam eder. Adam issizim diyor. Adam gibi bir firmaya basvurdugunda birak Turkceyi senden akici Ingilizce metin isteniyor. Daha Turkce olarak duzgun metin yazamiyorsa is bulmasi zor. Hatalarini ogrenip duzeltmeli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı