CPU'yu kullanan uygulamaların görevleri neler?

Bajgoscz

Centipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
1672412495075.png

Sadece bu uygulamalar neden %30'a yakın CPU kullanıyor.

Dosya Ekleri

• 1672412410748.png
    1672412410748.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 1672412437538.png
    1672412437538.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 21
Bilgisayarına çevrimdışı virus taraması yapmanı öneririm. Tam kapsamlı olan.
Çevrimdışı tam kapsamlı virüs taraması yaptım, dosya konumları da C:\Windows\System32 de gözüküyor virüs olduklarını sanmıyorum zaten bilgisayarı alalı 4 gün oldu. İnternetten biraz daha bakacağım çözüm bulamazsam formatlıyacağım sanırsam.

Bilgisayarına çevrimdışı virus taraması yapmanı öneririm. Tam kapsamlı olan.

Onu yaptım bilgisayarı kapatıp güç kaynağınıda kapattım hala var fakat artık 10 tane değil sadece 2 tane.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1618191

Sadece bu uygulamalar neden %30'a yakın CPU kullanıyor?

Konsol penceresi ana bilgisayarı işlemi Windows'a ait normalde. Bir program onu kullandırtıyor olabilir örneğin Free Download Manager uygulamasını açınca o işlem çalışıyor bende. Registry Console Tool'un ise ne olduğunu bilmiyorum. İsterseniz kapatmayı deneyebilirsiniz. Önemli bir işlem ise Windows'u yeniden başlatınca tekrar açılır diye düşünüyorum.

Konsol penceresi ana bilgisayarı işlemi Windows'a ait normalde. Bir program onu kullandırtıyor olabilir örneğin Free Download Manager uygulamasını açınca o işlem çalışıyor bende. Registry Console Tool'un ise ne olduğunu bilmiyorum. İsterseniz kapatmayı deneyebilirsiniz. Önemli bir işlem ise Windows'u yeniden başlatınca tekrar açılır diye düşünüyorum.

Evet bende de sorun galiba bir oyun açılınca oluyor çünkü geçen bir şeye bakmak için girdim hiç oyun oynamadım ve 2side piyasada yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı