Cq_netgraph 3 komutu ne işe yarıyor?

• Konuyu başlatan Raemn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 371

Raemn

Hectopat
Merhaba, cq_netgraph 3 kodu ne oluyor? Oyunda sürekli drop yiyorum. Bu kodu açıp baktığımda her drop yediğimde orada yeşillerin bir anda kırmızıya döndüğünü görüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu komutların henüz amacının ne olduğuna dair bir makale yazılmadı, yabancı kaynaklarda da yok. Tahminimce kimse bilmiyor. Ama renk yeşilden açık yeşile doğru gidiyorsa iyi, kızarıyorsa kötü.

Reddit’den alınmış ve DeepL çeviri tarafından çevrilmiştir:

Her tik için paketlerin ne kadar büyük olduğunu ve bu tikte hangi tür bilgilerin belirli bir yüzdeyi doldurduğunu gösteren görsel bir grafiktir, örneğin kendi oyuncu bilgisi, diğer oyuncu bilgisi, mesajlar, ses vb. net_graph 3, bazen gecikmeye neden olan tıkanma sorununu bulmak için kullanıldı, örneğin bir oyuncu bir köşeden döndüğünde. Bu tıkanma sadece bir tikte gerçekleşir ve bu nedenle net_graph 1 ile bunu gerçekten tespit edemezsiniz.

Reddit’den alınmış ve DeepL çeviri tarafından çevrilmiştir:
Anladığım kadarıyla bende tıkanma problemi var. Bunu nasıl çözebilirim?

Reddit'den alınmış ve deepl çeviri tarafından çevrilmiştir:

Sistemim ile ilgili olacağını düşünmüyorum.
RTX 4080, i9 13900KF 32 GB RAM var oyun da M.2 SSD'ye kurulu.

Anladığım kadarıyla bende tıkanma problemi var. Bunu nasıl çözebilirim?

Sistemim ile ilgili olacağını düşünmüyorum.
RTX 4080, i9 13900KF 32 GB RAM var oyun da M.2 SSD'ye kurulu.

Bu sistemle drop yemeniz çok saçma FPS'i limitsiz mi yapıyorsunuz? Öyleyse limitlemeyi dener misiniz? 400 veya 500 yapabilirsiniz maksimum 360Hz kullandığınızı tahmin ederek.

Bu sistemle drop yemeniz çok saçma FPS'i limitsiz mi yapıyorsunuz? Öyleyse limitlemeyi dener misiniz? 400 veya 500 yapabilirsiniz maksimum 360Hz kullandığınızı tahmin ederek.

Aynı sorun devam etmekte. :(

Acaba Windows 11 kullandığım için olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı