Çözüldü [Crack] Arma 3 0x00007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NazmiArdaEFE

Decapat
Arma 3 Yükleyip Kurdum ve oyunu başlattım ama karşıma 0x00007b diye bir hata geldi. Yapmaya çalıştım, çok video izleyip bir o kadar da .dll dosyası yükledim ama nafile. Yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim. Ekran Görüntüsü 1:
1572190726793.png

Ekran Görüntüsü 2 :
1572190833629.png

Bu da logfile:

Şimdiden Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle korsan oyuna destek vermiyoruz. Bu konuda tekrar cevap alamayacaksınız. Sorunuza gelecek olursak, attığım site güvenilir, satın alımdan sonra size kod verecekler ve Steam üzerinden etkinleştireceksiniz. Direkt olarak Steam üzerinden de alabilirsiniz, bu şekilde oyunu 2 saat içinde beğenmezseniz iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Satın alımdan sonra problem yaşarsanız oyun ile ilgili tekrar konu açabilirsiniz.

Denediniz mi?

Son düzenleme:
Çok video izleyip bir o kadar da .dll dosyası yükledim ama nafile.

Çok değil çöp video izlemişsiniz. Bunu izleyin, yapamazsanız rapor paylaşın:

Mevcut raporlarınıza da baktım, bilgi vermiyor.

Son düzenleme:
Oyun korsan değil mi? :) Bir de satın alıp deneyin. Son paylaştığınız raporda da DLL kaynaklı bir problem yok.

Daha önce hiç internetten oyun almadım (parayla), güvenlidir değil mi? Bir de alınca Steam kütüphaneme mi gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle korsan oyuna destek vermiyoruz. Bu konuda tekrar cevap alamayacaksınız. Sorunuza gelecek olursak, attığım site güvenilir, satın alımdan sonra size kod verecekler ve Steam üzerinden etkinleştireceksiniz. Direkt olarak Steam üzerinden de alabilirsiniz, bu şekilde oyunu 2 saat içinde beğenmezseniz iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Satın alımdan sonra problem yaşarsanız oyun ile ilgili tekrar konu açabilirsiniz.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı