Çözüldü Crack Cyberpunk 2077 Epic Games'e aktarılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkangrbt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben çıktığı zaman Cyberpunk 2077'yi param olmadığı için crack indirmiştim ama şimdi param var ve Epic Games'ten satın aldım ve 12Mbps internetimle 100 GB indirmem uzun süreceği için tekrar indirmek istemiyorum. Bu crack olanı Epic Games'e aktarma ihtimalim var mı? Şimdiden teşekkürker.

Çözüm
Evet atabilirsiniz Syndicate üzerinde daha önce denenmiş ve onaylanmıştır.
İlk başta oyunun indirmesi başlatın 1 2 MB indirdikten sonra durdurup tamamen kapayın uygulamayı arkada da çalışmasın. Oluşturduğu klasörün içine diğer crack olan klasörün içindeki dosyaları kesip yapıştırın sonra Epic Games açın zaten kendisi doğrulamaya başlayacaktır.
Bir ihtimal var ama emin değilim:
Oyunun dosyalarını normalde oyunun kurulduğu klasöre atabilirsiniz (öncesinde indirmeyi durdurun, sonrasında dosyaları değiştirin ve dosya doğrulama yapın), tabii öncesinde "save"i kaydedin, save uçsun istemeyiz.
Bir de @adam gibi adam 1050 ti'ın dediği gibi de olabilir, ama dosyaları silebilir de, emin olamadım.

Evet atabilirsiniz Syndicate üzerinde daha önce denenmiş ve onaylanmıştır.
İlk başta oyunun indirmesi başlatın 1 2 MB indirdikten sonra durdurup tamamen kapayın uygulamayı arkada da çalışmasın. Oluşturduğu klasörün içine diğer crack olan klasörün içindeki dosyaları kesip yapıştırın sonra Epic Games açın zaten kendisi doğrulamaya başlayacaktır.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Aklımda bir çözüm yöntemi var, şimdi ilk başta kuracağınız yere boş bir yere ama burası önemli. Yüklemeyi başlatıyorsunuz, 5 MB iniyor sonra durdurup Epic Games'i kapatıyorsunuz. Korsan Cyberpunk dosyasını alıp o kurulum yapacağınız dosyanın içine taşıyorsunuz. Epic Games'i açıp kurulumu doğrulatıyorsunuz, bu çözüm yönetimi %70 işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı