Çözüldü Crack Cyberpunk dosyaları Steam'den alınınca oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Daha ekran kartını almadım, ekran kartını alınca direkt Cyberpunk oynayacağım ama internetim çok kötü. Oyunu indirmek 3-4 gün sürer. Şimdi ben oyunu Crack indirsem, ardından Steam'den oyunu alsam tekrar yüklemek zorunda kalır mıyım? Crack oynamayacağım.

Neden oyunu şimdi Steam'den alıp indirmiyorsunuz? Oyunu indirmek için ekran kartına ihtiyacınız yok.
Muhtemelen torrent daha hızlı indirdiği için hocam. Bende de (korsan oyun değil film) indirirken normalden çok daha hızlı indiriyor. Bildiğim kadarıyla bu torrent indirmenin bir özelliği zaten.

Ben 100 Mbps internet ile Steam'de saniyede olması gerektiği gibi 12 Mb indiriyorum. Torrent daha hızlı indirir diye bir şey yok.

Muhtemelen torrent daha hızlı indirdiği için hocam. Bende de (korsan oyun değil film) indirirken normalden çok daha hızlı indiriyor. Bildiğim kadarıyla bu torrent indirmenin bir özelliği zaten.
Torrent'te indirme olayı eşlerden aldığınız ve verdiğiniz seed'e bağlı olayı bu. Sen indirme yaparken başkası da senin üzerinden indirme yapar. Ortada verinin depolandığı bir sunucu yok. Sunucu da sensin, veri de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı