Crack Edilmiş Internet Download Manager'ı Satın Almak Problem Çıkarır mı?

Mountain Lion

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Demokratik Kongo Cumhuriyeti
Merhaba.
Crack edilmiş "Internet Download Manager"ı silip sonra satın almak istesem, fonksiyonuyla ilgili bir problem çıkarır mı?

- Şu an uninstall yaptım ve yeniden kurdum. "Deneme sürümü" yazıyor ama eskiden çıkan "şu kadar gün kaldı" yazısı yazmıyor. Sanki halen crack var gibi.

- Daha önce başıma gelen olay:
Crack'li Internet Download Manager Tek parça 10 GB üzeri film dosyalarında atlama sorunu oluyordu, parçalı indirince sorun yoktu.
Bunu yaşamak istemiyorum.

Tamamen kaldırabilir miyim IDM'yi, yoksa format mı?

Merhaba.
Crack edilmiş "Internet Download Manager"ı silip sonra satın almak istesem, fonksiyonuyla ilgili bir problem çıkarır mı?

- Şu an uninstall yaptım ve yeniden kurdum. "Deneme sürümü" yazıyor ama eskiden çıkan "şu kadar gün kaldı" yazısı yazmıyor. Sanki halen crack var gibi.

- Daha önce başıma gelen olay:
Crack'li Internet Download Manager Tek parça 10 GB üzeri film dosyalarında atlama sorunu oluyordu, parçalı indirince sorun yoktu.
Bunu yaşamak istemiyorum.

Tamamen kaldırabilir miyim IDM'yi, yoksa format mı?

"Your Uninstaller Pro" tipinde programlar var. Bu programı veya varyantını bulabilirsen en üst düzey program kaldırma işleminde bilgisayardaki programın tüm REG kayıtlarını siler. Dolayısıyla iz bırakmaz, sorun yaratmaz. Bir de eğer programı elle kaldırmışsanız, geri kurun aynısını, o dediğim programlar görüntüleyip dosya, REG kaydı vs. hiçbir şey bırakmadan siler.

"Your Uninstaller Pro" tipinde programlar var. Bu programı veya varyantını bulabilirsen en üst düzey program kaldırma işleminde bilgisayardaki programın tüm REG kayıtlarını siler. Dolayısıyla iz bırakmaz, sorun yaratmaz. Bir de eğer programı elle kaldırmışsanız, geri kurun aynısını, o dediğim programlar görüntüleyip dosya, REG kaydı vs. hiçbir şey bırakmadan siler.

Sildim ve yeniden yükledim.
"Kayıt Edilmemiş Sürüm" yazıyor. Herhangi bir "gün" uyarısı, "kapanacak" uyarısı vermiyor. :)
Bakalım ne olacak 🧐

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı