Crack GTA 5 FPS düşüşü yapar mı?

BerkKadir

Hectopat
Daha fazla  
Benim GTS250 ekran kartım var. Aynı fiyatta bir ekran kartının GTA 5'i 1080p'de 30 FPS'de açtığını gördüm. Hatta Technopat'ın youtube kanalından izlemiştim performans testini. Bunu görünce GTA5 yükledim. Ancak kasma ihtimalı var diye orijinal almadan crackli yükledim. Şehir'e çıkınca oyun20 FPS'e hatta arabayla hız yapınca 15-5 FPS arasında oluyor. Bu crackten dolayı olabilir mi yoksa işlemci ve ekran kartımın güçsüzlüğünden midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cracklerde o tür sorunlar olabilir. Cracklerin fix versiyonları çıkabilir. Veya oyunu güncel sürümüne yükseltip sonra crack yapmanız sorunu çözebilir. Oyunu denedikten sonra beğenirseniz orijinal almanızı tavsiye ederim.

Crack'den olduğunu sanmıyorum. Bizzat gta 4'ü hem crack hem orjinal denemiş biri olarak ikiside ayni performansı vermişti. Tabii gta 5'de farklı olur mu bilemem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı