Crack ile orijinal Windows 11 farkı ne?

Kurcalamayın veya araştırın. OEM key satın almak için siteleri var aramanız gereken şey: "Windows 11 Pro OEM" en güvendiğiniz siteden alışveriş yapın.

Korsan Windows 11 ve orijinal Windows 11'in tek farkı güvenliktir.

Korsan ya da gömülü olarak tarif edilen Windows 11'in etkinleştirme hizmetleri Microsoft sunucularına bağlanmak yerine 3.parti sunuculara bağlanır, bu da güvenlik açıklarına neden olur.

Orijinal Windows 11'in etkinleştirme hizmetleri doğrudan Microsoft sunucularına bağlanır.

Herhangi bir önemli proje üzerinde çalışmıyorsanız crack sizin için problem yaratmaz.
Fakat bir önemli proje üzerinde çalışıyor ve denetlenebileceğiniz bir mekanda iseniz kesinlikle Windows'un en güncel sürümünü satın alın, kullanın.
Gelen güvenlik güncellemeleri olsun kesinlikle şarttır.
Hocam benim laptopta crackli var ve ayın 30'undan önce bir şey yapamam. O zamana kadar sadece Steam kullansam bir sıkıntı yaratır mı? Yaklaşık 20 gün falan.
Kısaca sadece oyun oynayacağım.

Arkadaşlar FreeDOS bir bilgisayar topladım. Windows 11 lisans bayağı pahalı. Bildiğiniz güvenilir Ultra güvenilir bir CD key tarzı şey satan yer varsa veya bilgisayarcıya götürüp crackli Windows 11 indirmemi tavsiye eder misiniz? Veya şu an laptopumda Windows 11 var. Laptopdaki orijinal Windows 11'i bilgisayara aktarabiliyor muyum? Yani laptopta crackli kullansam laptopdaki orijinal Windows 11'i bilgisayara aktarabilme gibi bir şey var mı?

Hocam crackli hep kullanıyorum. Her şeyim korsan. Bakın dün forumda açtım konu Monster laptopum çatır çatır çöküyor oyunlarda. 3. servise gidişim. Şaka bir yana ben pek korsan Windows sorun yarattığını sanmıyorum eğer virüslü bir yerden indiriyorsanız. Fakat önerim benim de 30-40 liraya lisans satın almak olacaktır. Ama asla ama asla o 1000 liralık lisansı almayın. Paranızla rezil olursunuz utanmazlar bir de 1 yıllığı öyle satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı