Crack Windows 11 gercek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanmıyorum. Daha resmen çıkmamış OS için nasıl key olacak? Yine aynı yasa dışı yollarla alınmış Windows 10 keyleridir.

Windows 10 lisansınız varsa...
Hayır herhangi bir ürün anahtarı istemiyor.
İsteseydi zorunlu olurdu ve ürün anahtarım yok seçeneği olmazdı.
Tabii benim ürün anahtarı gömülü olduğu için böyle bir seçeneğim yok.

Evet, Microsoft artık ücretsiz bir veri kapanı oldu demek ki :) tamamen çıkınca indirelim o halde :)

Beta kanalı ISO dosyası zaten 5 Ekim'de çıkacak sürüm ile aynı. Yani çıkmadan önce çıkacak olan sürümü kullanıyor olacaksınız.

Hayır herhangi bir ürün anahtarı istemiyor.
İsteseydi zorunlu olurdu ve ürün anahtarım yok seçeneği olmazdı.
Tabii benim ürün anahtarı gömülü olduğu için böyle bir seçeneğim yok.

Bilmiyordum hepinize teşekkür ederim. Open-Source camiasına destek versinler derken Free software'cilik oynamalarına bayıldım fakat NT kerneli open-Source olmazsa yazılımcıları vs. kaybederler. Dediğiniz şekilde benim de anakartıma gömülü lisans mevcut.

Bilmiyordum hepinize teşekkür ederim. Open-Source camiasına destek versinler derken Free software'cilik oynamalarına bayıldım fakat NT kerneli open-Source olmazsa yazılımcıları vs. kaybederler. Dediğiniz şekilde benim de anakartıma gömülü lisans mevcut.
Gömülü ise herhangi bir şey gerekmiyor, otomatik algılıyor.

Windows'un ana odağı ev kullanıcıları değil zaten onların ücretsiz kullanmalarını sorun etmiyorlar. Kazançlarını işletmelerden, okul gibi yerlerden çıkarıyorlar. Atıyorum özel hastane gibi yerlere ara sıra gelip sistemi kontrol ediyorlar. Cihaz sayısına göre lisans satıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı