Crack ile orijinali arasındaki FPS farkı nedir?

İşletim sistemi
Windows 11

kwixzo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500x / Gtx 1060 3 gb asus dual / 16 gb Balistix 3200mhz ram / Samsung 128 gb m2 ssd / WD 500gb hdd / 500w psu / El elemeği göz nuru Kendi ellerimle topladım :)
Meslek
Öğrenci
RAM
4 gb ram
Ekran kartı
amd radeon hd 5570
Anakart
gigabayt g(modelini bilmiyorum) 2010 ana kartı
İşlemci
intel pentium 2.20 çift çekirdek
Merhaba, ben ETS 2 signle (tekli) bir şekilde crack oynuyorum fakat yaz indirimleri geldi, ben de satın almak ıstıyorum alınca büyük ihtimalle yine Single oynarım Online oynayabıldiğimi biliyorum ama "orijinal ve crack arasındaki FPS farkı nedir? İşlemcim düşük diye kötü FPS alıyorum ama keyif veriyor(en düşük ayarlarla + Windows ayarları düşük)
Not: İşlemi elimde daha iyisi var ama anakart desteklemiyor yakın zamanda direk kasa değişikliği yapacagım. Hayırlı bayramlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun servis sağlayıcı başlatıcısı etkiliyor olabilir düşüncesindeyim. Çünkü geçenlerde Epic'ten Mafia II Definitive Edition almıştım. Defalarca kez silip tekrar kurdum, denemediğim çözüm önerisi kalmadı ve oyun hiçbir şekilde 63 FPS üzerine çıkmıyor. Sonra denemedim demeyeyim diye korsan yükledim ve 200 FPS civarında oynuyorum.

Crackda 1.42 sürümünde 30-50 arası FPS alırken (düşük ayarlarda gölgesiz) 1.47 orijinal ETS 2 de 20-40 arası alıyorum neredeyse orta ayarlar gölge var ssao aktif ve akıcı bir şekilde oynanıyor.

Geri
Yukarı