Crack indirilen oyundan virüs bulaşır mı?

Valdez

Centipat
Daha fazla  
Korsan bir siteden GTA 4'ün korsanını indirmiştim ve Torrent'ten indirdim. uTorrent bana bu Torrent'de bilgisayarınıza zarar verebilecek dosyalar var diye uyar verdi. Sonra kurulum bitti setup exesini açtım sonra setup yarısında iptal ettim bilgisayara virüs bulaş mı?
Daha öncesinde Kaspersky ve virust Total'le setup dosyasının klasorünü tarattığıtımda bir şey yoktu. Şu andada Kaspersky ile tam tarama yapıyorum. İndirdiğim sitenin adı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytes ile process Explorer kullanmanızı tavsiye ederim bilgisayarınıza mining virüsü bulaşmış olabilir bu tür virüsler bazen gözükmeyebilir bu iki programın kullanımıyla kesin sonuç alırsınız. Korsan oyunların hepsi virüslü değildir ama indirdiğiniz yere dikkat etmeniz lazım ve her zaman risk var.

Korsan bir siteden GTA 4'ün korsanını indirmiştim ve Torrent'ten indirdim. uTorrent bana bu Torrent'de bilgisayarınıza zarar verebilecek dosyalar var diye uyar verdi. Sonra kurulum bitti setup exesini açtım sonra setup yarısında iptal ettim bilgisayara virüs bulaş mı?
Daha öncesinde Kaspersky ve virust Total'le setup dosyasının klasorünü tarattığıtımda bir şey yoktu. Şu andada Kaspersky ile tam tarama yapıyorum. İndirdiğim sitenin adı.
Antivirüsler crack dosyalarını virüs olarak algılayabilir ama siz yine de malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı